Uitslag 09-12-2019 Paar 10
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 49,09%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 37 | 6♠ | Z | ♣A | = | 980 | 54,55% | 45,45% | |
| 2 | 10 | 37 | PAS | P | 0 | 72,73% | 27,27% | |||
| 3 | 10 | 37 | 4♥ | N | ♦H | = | 420 | 45,45% | 54,55% | |
| 4 | 10 | 37 | 2♠ | W | ♦9 | = | 110 | 13,64% | 86,36% |
Resultaat van spelgroep 1: 46,59%
Gespeeld tegen CADRON JAN-KERCKHOF MARTINE: 57,04%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 10 | 35 | 4♥ | Z | ♥8 | = | 620 | 31,82% | 68,18% | |
| 6 | 10 | 35 | 4♥ | Z | ♣9 | = | 420 | 45,45% | 54,55% | |
| 7 | 10 | 35 | 2♥ | Z | ♣9 | +2 | 170 | 63,64% | 36,36% | |
| 8 | 10 | 35 | 5♦ | N | ♦2 | -2 | 100 | 89,68% | 10,32% |
Resultaat van spelgroep 2: 57,65%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 48,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 3♥ | N | ♦4 | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 10 | 10 | 40 | 1NT | W | ♠V | = | 90 | 27,27% | 72,73% | |
| 11 | 10 | 40 | 3♣ | O | ♠H | +1 | 130 | 0,00% | 100,00% | |
| 12 | 10 | 40 | 4♠ | Z | ♥10 | +2 | 680 | 90,91% | 9,09% |
Resultaat van spelgroep 3: 42,05%
Gespeeld tegen BOCKLANDT GUY-Laenen Rene: 70,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 10 | 31 | 4♣ | W | ♥5 | -1 | 100 | 90,91% | 9,09% | |
| 14 | 10 | 31 | 2♣ | W | ♥5 | +1 | 110 | 9,09% | 90,91% | |
| 15 | 10 | 31 | 6♣ | W | ♦H | = | 920 | 18,18% | 81,82% | |
| 16 | 10 | 31 | 3♠ | W | ♥7 | -1 | 100 | 30,18% | 69,82% |
Resultaat van spelgroep 4: 37,09%
Gespeeld tegen VAN DEN BERGHE GILBERT-VANDERHEEREN JOH: 54,52%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 4♠ | W | ♣2 | +1 | 450 | 54,55% | 45,45% | |
| 18 | 10 | 36 | 2♥ | W | ♣7 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 10 | 36 | 3♥ | N | ♣H | -2 | 100 | 68,18% | 31,82% | |
| 20 | 10 | 36 | 4♥ | O | ♣6 | = | 620 | 64,86% | 35,14% |
Resultaat van spelgroep 5: 46,90%
Gespeeld tegen OEYEN WALTER-TROUVE ARTHUUR: 40,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 2NT | O | ♠5 | -1 | 50 | 68,18% | 31,82% | |
| 22 | 10 | 34 | 3NT | W | ♦10 | -1 | 100 | 72,73% | 27,27% | |
| 23 | 10 | 34 | 2♣ | Z | ♠10 | = | 90 | 31,82% | 68,18% | |
| 24 | 10 | 34 | 1NT | N | ♥7 | +2 | 150 | 63,64% | 36,36% |
Resultaat van spelgroep 6: 59,09%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 42,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 10 | 32 | 4♠ | W | ♦6 | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 26 | 10 | 32 | 2♣ | O | ♠B | +3 | 150 | 31,82% | 68,18% | |
| 27 | 10 | 32 | 3♣ | N | ♦10 | +1 | 130 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 10 | 32 | 2♠ | W | ♥H | +2 | 170 | 35,14% | 64,86% |
Resultaat van spelgroep 7: 54,24%
Gespeeld tegen BULLENS ROLAND-De Schrijver Georges: 58,16%

