Uitslag 07-02-2020 Paar 4
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van luc-lieva: 46,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 35 | 4♠ | O | ♠7 | +1 | 450 | 25,00% | 75,00% | |
| 2 | 4 | 35 | 2♦ | O | ♠10 | = | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 4 | 35 | 1NT | Z | ♥7 | +1 | 120 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 41,67%
Gespeeld tegen anny-walter: 54,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 | 31 | 1NT | O | ♦5 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 5 | 4 | 31 | 4♣ | O | ♥4 | = | 130 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 4 | 31 | 3♥ | W | ♦H | = | 140 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 2: 62,50%
Gespeeld tegen wim-mady: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 4 | 34 | 5♣ | Z | ♠A | = | 600 | 87,50% | 12,50% | |
| 11 | 4 | 34 | 1NT | O | ♦5 | +1 | 120 | 37,50% | 62,50% | |
| 12 | 4 | 34 | 2♥ | W | ♠V | +1 | 140 | 65,63% | 34,38% |
Resultaat van spelgroep 4: 63,54%
Gespeeld tegen marleen-nadine: 40,80%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 36 | 1NT | W | ♣4 | +1 | 120 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 4 | 36 | 3NT | Z | ♥2 | = | 400 | 37,50% | 62,50% | |
| 15 | 4 | 36 | 3♦ | Z | ♠3 | -2 | 200 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 29,17%
Gespeeld tegen willy-annie: 55,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 4 | 5 | 4♠ | O | ♦10 | +2 | 680 | 12,50% | 87,50% | |
| 17 | 4 | 5 | 2♥ | N | ♣2 | +1 | 140 | 62,50% | 37,50% | |
| 18 | 4 | 5 | 4♠ | W | ♦3 | +3 | 510 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 33,33%
Gespeeld tegen hans-monique: 41,18%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 4 | 33 | 3NT | W | ♣H | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 4 | 33 | 4♥ | W | ♠A | +2 | 680 | 12,50% | 87,50% | |
| 21 | 4 | 33 | 1NT | W | ♦5 | = | 90 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 45,83%
Gespeeld tegen jan-louis: 44,49%

