Uitslag 07-02-2020 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van marleen-nadine: 40,80%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 3 | 2♠ | O | ♠7 | +1 | 140 | 62,50% | 37,50% | |
| 2 | 34 | 3 | 1NT | O | ♣5 | = | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 34 | 3 | 1NT | Z | ♣B | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 37,50%
Gespeeld tegen josette-rudy: 49,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 36 | 34 | 3♥ | O | ♦9 | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 5 | 36 | 34 | 2♣ | O | ♥2 | = | 90 | 75,00% | 25,00% | |
| 6 | 36 | 34 | 3♥ | W | ♦H | = | 140 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 2: 45,83%
Gespeeld tegen willy-annie: 55,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 31 | 34 | 1NT | W | ♥6 | +3 | 180 | 25,00% | 75,00% | |
| 8 | 31 | 34 | 5♦ | Z | ♥A | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 9 | 31 | 34 | 2♠ | Z | ♣4 | +2 | 170 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 75,00%
Gespeeld tegen wim-mady: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 4 | 34 | 5♣ | Z | ♠A | = | 600 | 87,50% | 12,50% | |
| 11 | 4 | 34 | 1NT | O | ♦5 | +1 | 120 | 37,50% | 62,50% | |
| 12 | 4 | 34 | 2♥ | W | ♠V | +1 | 140 | 65,63% | 34,38% |
Resultaat van spelgroep 4: 36,46%
Gespeeld tegen luc-lieva: 46,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 34 | 1NT | W | ♣4 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 14 | 2 | 34 | 3NT | N | ♥8 | +1 | 430 | 75,00% | 25,00% | |
| 15 | 2 | 34 | 3NT | Z | ♣9 | -3 | 300 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 41,67%
Gespeeld tegen rita-tuur: 44,94%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 32 | 34 | 2♠ | W | ♦B | +3 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 17 | 32 | 34 | 3♥ | N | ♣6 | +1 | 170 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 32 | 34 | 5♠ | W | ♦3 | +1 | 480 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 8,33%
Gespeeld tegen paul-inge: 60,76%

