Uitslag 30-09-2019 Paar 40
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 45,06%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 40 | 4♠ | W | ♣2 | = | 420 | 45,45% | 54,55% | |
| 2 | 4 | 40 | 3NT | O | ♥2 | = | 400 | 54,55% | 45,45% | |
| 3 | 4 | 40 | 4♠ | N | ♦9 | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 4 | 40 | 3♥ | Z | ♦2 | +1 | 170 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 50,00%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 37,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 1NT | N | ♥4 | +2 | 150 | 81,82% | 18,18% | |
| 6 | 7 | 40 | 6NT | O | ♦7 | = | 1440 | 13,64% | 86,36% | |
| 7 | 7 | 40 | 3NT | W | ♠3 | +1 | 630 | 4,55% | 95,45% | |
| 8 | 7 | 40 | 3NT | Z | ♦B | = | 400 | 40,91% | 59,09% |
Resultaat van spelgroep 2: 64,77%
Gespeeld tegen FORMESYN TANIA-VANDERHULST CLAUDINE: 53,23%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 4♥ | Z | ♦A | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 10 | 10 | 40 | 4♠ | Z | ♥4 | = | 620 | 95,45% | 4,55% | |
| 11 | 10 | 40 | 2NT | O | ♣6 | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 10 | 40 | 4♣ | O | ♥A | -1 | 50 | 20,23% | 79,77% |
Resultaat van spelgroep 3: 46,08%
Gespeeld tegen DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFONS: 47,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 3♥ | W | ♠6 | +3 | 230 | 95,45% | 4,55% | |
| 14 | 6 | 40 | 3♠x | O | ♦A | +1 | 630 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 6 | 40 | 4♥ | Z | ♣A | -1 | 100 | 54,55% | 45,45% | |
| 16 | 6 | 40 | 4♠ | N | ♣6 | = | 420 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 4: 42,05%
Gespeeld tegen BOCKLANDT GUY-De Craene Luc: 47,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 40 | 4♦ | N | ♠H | = | 130 | 72,73% | 27,27% | |
| 18 | 2 | 40 | 6♠ | N | ♦5 | = | 1430 | 59,09% | 40,91% | |
| 19 | 2 | 40 | 2NT | Z | ♠7 | -1 | 50 | 18,18% | 81,82% | |
| 20 | 2 | 40 | 4♦ | W | ♣3 | -1 | 100 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 5: 51,14%
Gespeeld tegen MERTENS MARC-VANDEGINSTE ISABEL: 54,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 2♣ | W | ♥4 | -2 | 100 | 68,18% | 31,82% | |
| 22 | 5 | 40 | 1NT | Z | ♠7 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 23 | 5 | 40 | 4♠ | N | ♥B | +1 | 650 | 86,36% | 13,64% | |
| 24 | 5 | 40 | 4♥ | O | ♠B | = | 420 | 72,73% | 27,27% |
Resultaat van spelgroep 6: 30,68%
Gespeeld tegen Laenen Rene-VANDERHEEREN JOHN: 62,16%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 40 | 4♥ | O | ♣7 | = | 620 | 72,73% | 27,27% | |
| 26 | 1 | 40 | 3NT | W | ♣4 | = | 600 | 40,91% | 59,09% | |
| 27 | 1 | 40 | 4♥ | O | ♠10 | -2 | 100 | 72,73% | 27,27% | |
| 28 | 1 | 40 | 4♠ | W | ♥6 | = | 420 | 90,91% | 9,09% |
Resultaat van spelgroep 7: 30,68%
Gespeeld tegen CLINCKAERT NORBERT-CLINCKAERT ODETTE: 60,21%

