Uitslag 30-09-2019 Paar 11
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van BULLENS ROLAND-PASQUES MARCEL: 42,76%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 33 | 4♠ | W | ♣7 | +1 | 450 | 13,64% | 86,36% | |
| 2 | 11 | 33 | 3NT | O | ♥10 | = | 400 | 54,55% | 45,45% | |
| 3 | 11 | 33 | 4♠ | N | ♥H | -1 | 50 | 22,73% | 77,27% | |
| 4 | 11 | 33 | 4♥ | Z | ♥A | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 22,73%
Gespeeld tegen VANDOOREN LINDA-DEGROOTE DIRK: 59,87%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 11 | 31 | 2♦ | Z | ♣7 | +3 | 150 | 81,82% | 18,18% | |
| 6 | 11 | 31 | 6♥ | O | ♦7 | = | 1430 | 45,45% | 54,55% | |
| 7 | 11 | 31 | 3NT | W | ♥4 | +1 | 630 | 4,55% | 95,45% | |
| 8 | 11 | 31 | 3NT | Z | ♦B | = | 400 | 40,91% | 59,09% |
Resultaat van spelgroep 2: 43,18%
Gespeeld tegen DE BRUYNE EDDY-DEHAECK MARC: 50,05%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 11 | 36 | 2NT | Z | ♠6 | = | 120 | 36,36% | 63,64% | |
| 10 | 11 | 36 | 4♠ | N | ♥B | -1 | 100 | 40,91% | 59,09% | |
| 11 | 11 | 36 | 4♥ | W | ♣8 | -2 | 100 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 3: 36,36%
Gespeeld tegen VANDERDUSSEN MARIANNE-VAN ACHT LOUIS: 53,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 11 | 41 | 4♥ | O | ♠6 | +2 | 680 | 22,73% | 77,27% | |
| 14 | 11 | 41 | 4♠ | W | ♦B | = | 420 | 9,09% | 90,91% | |
| 15 | 11 | 41 | 5♠ | Z | ♣A | -2 | 200 | 4,55% | 95,45% | |
| 16 | 11 | 41 | 4♠x | N | ♦H | -2 | 300 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 9,09%
Gespeeld tegen VAN MARCK ROLAND-DE NEVE TONY: 46,28%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 11 | 32 | 4♦ | N | ♠H | = | 130 | 72,73% | 27,27% | |
| 18 | 11 | 32 | 6♠ | N | ♣4 | = | 1430 | 59,09% | 40,91% | |
| 19 | 11 | 32 | 3NT | Z | ♦3 | -2 | 100 | 4,55% | 95,45% | |
| 20 | 11 | 32 | 5♦ | W | ♠A | -2 | 200 | 72,73% | 27,27% |
Resultaat van spelgroep 5: 52,27%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-KERCKHOF MARTINE: 52,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 11 | 37 | 2♣ | W | ♦9 | -1 | 50 | 36,36% | 63,64% | |
| 22 | 11 | 37 | 1NTx | Z | ♠3 | -1 | 100 | 13,64% | 86,36% | |
| 23 | 11 | 37 | 5♠ | N | ♦V | = | 650 | 86,36% | 13,64% | |
| 24 | 11 | 37 | 3NT | O | ♠B | -1 | 50 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 6: 54,55%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 46,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 11 | 35 | 3♥ | O | ♦5 | = | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 11 | 35 | 3NT | W | ♣5 | -1 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 27 | 11 | 35 | 3NT | W | ♦7 | +1 | 430 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 11 | 35 | 3NT | W | ♣5 | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 70,45%
Gespeeld tegen DUTHOI YOLANDE-VERMASSEN GHISLAINE: 36,36%

