Uitslag 30-09-19_avond Paar 9
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Guy-Chris: 50,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 34 | 2♠ | Z | ♥6 | +2 | 170 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 9 | 34 | 2♥ | O | ♠A | +2 | 170 | 85,19% | 14,88% | |
| 3 | 9 | 34 | 2♠ | N | ♥A | -2 | 100 | 7,81% | 92,19% |
Resultaat van spelgroep 1: 47,67%
Gespeeld tegen Roger-Jo: 44,06%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 9 | 39 | 3♥ | O | ♣7 | -1 | 100 | 43,00% | 57,06% | |
| 5 | 9 | 39 | 3♦ | W | ♠A | = | 110 | 35,94% | 64,06% | |
| 6 | 9 | 39 | 2♥ | W | ♣9 | +3 | 200 | 78,13% | 21,88% |
Resultaat van spelgroep 2: 52,35%
Gespeeld tegen Paul-Dirk: 49,14%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 9 | 37 | 2♣ | Z | ♠3 | +1 | 110 | 57,06% | 43,00% | |
| 8 | 9 | 37 | 3NT | W | ♦9 | +1 | 430 | 0,81% | 99,25% | |
| 9 | 9 | 37 | 4♠ | W | ♥5 | = | 620 | 66,06% | 33,94% |
Resultaat van spelgroep 3: 41,31%
Gespeeld tegen Marc-Philippe: 49,12%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 9 | 35 | 3♠ | O | ♥2 | +1 | 170 | 58,06% | 41,94% | |
| 11 | 9 | 35 | 1NT | Z | ♣A | +1 | 120 | 43,00% | 57,06% |
Resultaat van spelgroep 4: 33,69%
Gespeeld tegen Mia-Brigitte: 37,16%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 9 | 33 | 2♥ | N | ♠V | -1 | 100 | 66,06% | 33,94% | |
| 14 | 9 | 33 | 4♠ | O | ♦A | +1 | 450 | 50,00% | 50,00% | |
| 15 | 9 | 33 | 3♥ | Z | ♠H | +1 | 170 | 31,25% | 68,75% |
Resultaat van spelgroep 5: 49,10%
Gespeeld tegen Luc-Lieva: 51,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 9 | 36 | 3♦ | O | ♣2 | +1 | 130 | 92,19% | 7,81% | |
| 21 | 9 | 36 | 4♠ | O | ♥3 | +2 | 480 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 47,40%
Gespeeld tegen Lut-Griet: 48,47%

