Uitslag 30-09-19_avond Paar 1
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Andre-Kristien: 50,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 3♦ | N | ♥A | +1 | 130 | 14,88% | 85,19% | |
| 2 | 1 | 31 | 3♥ | O | ♦8 | +2 | 200 | 43,00% | 57,06% | |
| 3 | 1 | 31 | 1♦ | Z | ♥H | +2 | 110 | 64,06% | 35,94% |
Resultaat van spelgroep 1: 40,65%
Gespeeld tegen Christiane-Geert: 63,93%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 1 | 37 | 3NT | W | ♠7 | -2 | 200 | 78,13% | 21,88% | |
| 5 | 1 | 37 | 3♠ | Z | ♦A | +1 | 170 | 85,19% | 14,88% | |
| 6 | 1 | 37 | 2♥ | W | ♠2 | +3 | 200 | 78,13% | 21,88% |
Resultaat van spelgroep 2: 80,48%
Gespeeld tegen Marc-Philippe: 49,12%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1 | 36 | 2♦ | N | ♠4 | = | 90 | 28,94% | 71,13% | |
| 8 | 1 | 36 | 2♠ | O | ♦4 | +1 | 140 | 64,06% | 35,94% | |
| 9 | 1 | 36 | 4♠ | W | ♦3 | +2 | 680 | 1,81% | 98,19% |
Resultaat van spelgroep 3: 31,60%
Gespeeld tegen Lut-Griet: 48,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 1 | 39 | 2NT | O | ♥8 | +1 | 150 | 82,13% | 17,88% | |
| 11 | 1 | 39 | 2♥ | Z | ♣A | +1 | 140 | 64,06% | 35,94% | |
| 12 | 1 | 39 | 2NT | W | ♠3 | +1 | 150 | 95,00% | 5,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 80,40%
Gespeeld tegen Paul-Dirk: 49,14%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 34 | 2NT | N | ♠3 | -2 | 200 | 25,88% | 74,13% | |
| 14 | 1 | 34 | 4♠ | O | ♦A | +1 | 450 | 50,00% | 50,00% | |
| 15 | 1 | 34 | 2♥ | Z | ♠H | +2 | 170 | 31,25% | 68,75% |
Resultaat van spelgroep 5: 35,71%
Gespeeld tegen Roger-Jo: 44,06%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 1 | 33 | 4♠ | W | ♥2 | -1 | 100 | 35,94% | 64,06% | |
| 17 | 1 | 33 | 3♠ | N | ♦9 | +4 | 260 | 28,94% | 71,13% | |
| 18 | 1 | 33 | 4♥ | Z | ♣10 | +1 | 650 | 40,63% | 59,38% |
Resultaat van spelgroep 6: 35,17%
Gespeeld tegen Luc-Lieva: 51,71%

