Uitslag 28-10-2019 Paar 37
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 55,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 37 | 3NT | N | ♥5 | = | 400 | 31,82% | 68,18% | |
| 2 | 10 | 37 | 3NT | W | ♣H | = | 400 | 68,18% | 31,82% | |
| 3 | 10 | 37 | 4♠ | W | ♥A | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 4 | 10 | 37 | 5NT | W | ♥B | +1 | 690 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 50,00%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-DEHAECK MARC: 50,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 | 37 | 6♠ | O | ♣A | = | 1430 | 22,73% | 77,27% | |
| 10 | 9 | 37 | 4♠ | O | ♣5 | -1 | 100 | 59,09% | 40,91% | |
| 11 | 9 | 37 | 2♠ | N | ♣A | +1 | 140 | 63,64% | 36,36% | |
| 12 | 9 | 37 | 2♠ | N | ♥5 | -1 | 100 | 25,23% | 74,77% |
Resultaat van spelgroep 3: 57,33%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-Vander Massen Mady: 45,84%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 12 | 37 | 2♠ | W | ♦B | -2 | 200 | 68,18% | 31,82% | |
| 14 | 12 | 37 | 4♥ | Z | ♠10 | = | 420 | 27,27% | 72,73% | |
| 15 | 12 | 37 | 2NT | N | ♣V | +2 | 180 | 27,27% | 72,73% | |
| 16 | 12 | 37 | 2♠ | W | ♣4 | = | 110 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 4: 60,23%
Gespeeld tegen Roex Danielle-VANDEGINSTE ISABEL: 38,70%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 8 | 37 | 2♠ | W | ♥9 | -2 | 100 | 68,18% | 31,82% | |
| 18 | 8 | 37 | 6♣ | N | ♣3 | = | 1370 | 63,64% | 36,36% | |
| 19 | 8 | 37 | 4♥x | W | ♠A | = | 790 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 8 | 37 | 3♠ | Z | ♦A | -1 | 100 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 5: 57,95%
Gespeeld tegen VAN GELE EDITH-VLAEMINCK RITA: 56,15%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 11 | 37 | 3♥ | O | ♠H | -2 | 100 | 90,91% | 9,09% | |
| 22 | 11 | 37 | 1NT | Z | ♥2 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 11 | 37 | 4♥ | W | ♠H | -1 | 100 | 72,73% | 27,27% | |
| 24 | 11 | 37 | 2♠ | Z | ♥4 | -1 | 50 | 22,73% | 77,27% |
Resultaat van spelgroep 6: 53,41%
Gespeeld tegen MERTENS MARC-EECKHOUT LINDA: 56,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | 2♠ | Z | ♣6 | = | 110 | 54,55% | 45,45% | |
| 26 | 7 | 37 | 2♣x | N | ♥H | = | 180 | 100,00% | 0,00% | |
| 27 | 7 | 37 | 1NT | O | ♥9 | +2 | 150 | 36,36% | 63,64% | |
| 28 | 7 | 37 | 4♥ | N | ♣A | -2 | 200 | 4,55% | 95,45% |
Resultaat van spelgroep 7: 51,14%
Gespeeld tegen STEVENS HUGO-VERPOEST LUC: 46,68%

