Uitslag 28-10-2019 Paar 36
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 45,16%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 36 | 3NT | N | ♦4 | +1 | 430 | 81,82% | 18,18% | |
| 2 | 12 | 36 | 3NT | W | ♣5 | +1 | 430 | 22,73% | 77,27% | |
| 3 | 12 | 36 | 4♠ | W | ♦7 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 4 | 12 | 36 | 6NT | W | ♠4 | = | 1440 | 15,27% | 84,73% |
Resultaat van spelgroep 1: 57,55%
Gespeeld tegen Roex Danielle-VANDEGINSTE ISABEL: 38,70%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 8 | 36 | 4♠ | Z | ♦8 | -1 | 100 | 18,18% | 81,82% | |
| 6 | 8 | 36 | 5♣ | N | ♠A | = | 400 | 100,00% | 0,00% | |
| 7 | 8 | 36 | 5♥x | N | ♦A | -1 | 200 | 54,55% | 45,45% | |
| 8 | 8 | 36 | 1NT | O | ♥6 | = | 90 | 72,73% | 27,27% |
Resultaat van spelgroep 2: 38,64%
Gespeeld tegen VAN GELE EDITH-VLAEMINCK RITA: 56,15%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 11 | 36 | 5♠ | O | ♥3 | +1 | 680 | 68,18% | 31,82% | |
| 10 | 11 | 36 | 4♠ | O | ♥4 | -1 | 100 | 59,09% | 40,91% | |
| 11 | 11 | 36 | 4♠x | Z | ♦6 | -1 | 100 | 18,18% | 81,82% | |
| 12 | 11 | 36 | 3♠ | N | ♦B | = | 140 | 74,77% | 25,23% |
Resultaat van spelgroep 3: 44,94%
Gespeeld tegen MERTENS MARC-EECKHOUT LINDA: 56,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 3♠ | O | ♣2 | -2 | 200 | 68,18% | 31,82% | |
| 14 | 5 | 36 | 4NT | N | ♣2 | +2 | 490 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 5 | 36 | 3NT | N | ♣2 | +3 | 690 | 100,00% | 0,00% | |
| 16 | 5 | 36 | 1NT | O | ♣2 | +1 | 120 | 13,64% | 86,36% |
Resultaat van spelgroep 4: 29,55%
Gespeeld tegen VAN MUYLEM TOM-HARDEMAN ANNEMIE: 66,53%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 2NT | N | ♠A | -1 | 50 | 18,18% | 81,82% | |
| 18 | 10 | 36 | 3NT | N | ♥9 | +3 | 690 | 27,27% | 72,73% | |
| 19 | 10 | 36 | 5♥x | W | ♣A | -1 | 200 | 72,73% | 27,27% | |
| 20 | 10 | 36 | 2♠ | Z | ♦A | = | 110 | 90,91% | 9,09% |
Resultaat van spelgroep 5: 47,73%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-DEHAECK MARC: 50,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 2♠ | W | ♦6 | = | 110 | 22,73% | 77,27% | |
| 22 | 6 | 36 | 1NT | N | ♥2 | +2 | 150 | 72,73% | 27,27% | |
| 23 | 6 | 36 | 3♥ | W | ♠H | +1 | 170 | 31,82% | 68,18% | |
| 24 | 6 | 36 | 2♠ | Z | ♥3 | +2 | 170 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 6: 47,73%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 58,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 9 | 36 | 2♠ | Z | ♣4 | = | 110 | 54,55% | 45,45% | |
| 26 | 9 | 36 | 2♦ | O | ♠A | +1 | 110 | 27,27% | 72,73% | |
| 27 | 9 | 36 | 2NT | W | ♦H | = | 120 | 77,27% | 22,73% | |
| 28 | 9 | 36 | 3♦ | N | ♣A | +2 | 150 | 40,91% | 59,09% |
Resultaat van spelgroep 7: 50,00%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-Vander Massen Mady: 45,84%

