Uitslag 27-01-2020 Paar 39
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DEHAECK MARC-DE BRUYNE EDDY: 54,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 39 | 5♥ | W | ♣5 | -1 | 50 | 68,18% | 31,82% | |
| 2 | 6 | 39 | 2♠ | W | ♦10 | -1 | 50 | 77,27% | 22,73% | |
| 3 | 6 | 39 | 4♥ | W | ♦A | = | 620 | 18,18% | 81,82% | |
| 4 | 6 | 39 | 4♠x | Z | ♥A | -1 | 200 | 27,27% | 72,73% |
Resultaat van spelgroep 1: 52,27%
Gespeeld tegen DE WINTER ALFONS-DE GEEST PAUL: 52,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 9 | 39 | 3♦ | W | ♣V | = | 110 | 40,91% | 59,09% | |
| 6 | 9 | 39 | 4♥ | W | ♠2 | = | 620 | 27,27% | 72,73% | |
| 7 | 9 | 39 | 2NT | Z | ♠7 | +1 | 150 | 63,64% | 36,36% | |
| 8 | 9 | 39 | 3NT | O | ♠4 | +2 | 460 | 18,18% | 81,82% |
Resultaat van spelgroep 2: 62,50%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-BOVIJN FREDDY: 48,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5 | 39 | 3NT | W | ♥2 | +1 | 630 | 40,91% | 59,09% | |
| 10 | 5 | 39 | 1NTx | O | ♠5 | = | 180 | 50,00% | 50,00% | |
| 11 | 5 | 39 | 2♠ | O | ♣H | -2 | 100 | 90,91% | 9,09% | |
| 12 | 5 | 39 | 3NT | W | ♥B | +1 | 430 | 31,82% | 68,18% |
Resultaat van spelgroep 3: 46,59%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-NIERINCK NICOLE: 68,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 39 | 4♥ | O | ♦H | -2 | 200 | 95,45% | 4,55% | |
| 14 | 1 | 39 | 3♥ | O | ♦A | -2 | 100 | 86,36% | 13,64% | |
| 15 | 1 | 39 | 3NT | O | ♣9 | +2 | 460 | 31,82% | 68,18% | |
| 16 | 1 | 39 | 4♠ | O | ♦10 | = | 620 | 40,91% | 59,09% |
Resultaat van spelgroep 4: 36,36%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 47,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 4 | 39 | 3NT | N | ♣2 | +1 | 430 | 31,82% | 68,18% | |
| 18 | 4 | 39 | 3♥ | W | ♦2 | = | 140 | 40,91% | 59,09% | |
| 19 | 4 | 39 | 2♣ | N | ♦A | +2 | 130 | 31,82% | 68,18% | |
| 20 | 4 | 39 | 4♥ | O | ♠4 | +1 | 650 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 5: 62,50%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 56,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 39 | 3♥ | O | ♦6 | -2 | 100 | 63,64% | 36,36% | |
| 22 | 7 | 39 | 4♥ | N | ♠6 | -2 | 100 | 9,09% | 90,91% | |
| 23 | 7 | 39 | 3♥ | O | ♦6 | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 24 | 7 | 39 | 4♠ | N | ♥A | -1 | 50 | 15,27% | 84,73% |
Resultaat van spelgroep 6: 65,50%
Gespeeld tegen VANDERHEEREN JOHN-VAN DEN BERGHE GILBER: 52,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 3 | 39 | 6NT | N | ♠6 | = | 990 | 72,73% | 27,27% | |
| 26 | 3 | 39 | 4♥ | Z | ♠6 | = | 620 | 27,27% | 72,73% | |
| 27 | 3 | 39 | 1NT | O | ♥6 | +1 | 120 | 27,27% | 72,73% | |
| 28 | 3 | 39 | 3NT | W | ♣7 | +1 | 430 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 55,68%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 38,30%

