Uitslag 27-01-2020 Paar 36
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BACKER LUC-MARTENS BERNADETTE: 45,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 36 | 5♥ | W | ♠A | = | 450 | 9,09% | 90,91% | |
| 2 | 12 | 36 | 2♥ | W | ♦10 | -2 | 100 | 90,91% | 9,09% | |
| 3 | 12 | 36 | 3♦x | N | ♥B | = | 470 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 12 | 36 | 4♥ | O | ♦2 | -4 | 400 | 95,45% | 4,55% |
Resultaat van spelgroep 1: 26,14%
Gespeeld tegen Laenen Rene-De Craene Luc: 62,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 8 | 36 | 3NT | W | ♣V | = | 400 | 0,00% | 100,00% | |
| 6 | 8 | 36 | 4♥ | W | ♠3 | = | 620 | 27,27% | 72,73% | |
| 7 | 8 | 36 | 3NT | Z | ♠B | = | 600 | 81,82% | 18,18% | |
| 8 | 8 | 36 | 6NT | W | ♥V | -4 | 200 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 47,73%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VANDEGINSTE ISABEL: 55,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 11 | 36 | 3NT | O | ♥4 | +1 | 630 | 40,91% | 59,09% | |
| 10 | 11 | 36 | 4♥ | N | ♣A | -2 | 200 | 22,73% | 77,27% | |
| 11 | 11 | 36 | 3NT | W | ♠3 | +2 | 460 | 18,18% | 81,82% | |
| 12 | 11 | 36 | 3♥ | Z | ♦V | -2 | 200 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 67,05%
Gespeeld tegen KERTI SANDOR-VANHULLE ROSINE: 44,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 3♥ | O | ♣V | -1 | 100 | 77,27% | 22,73% | |
| 14 | 5 | 36 | 3♦ | N | ♣A | = | 110 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 5 | 36 | 3NT | O | ♣9 | -1 | 50 | 95,45% | 4,55% | |
| 16 | 5 | 36 | 2♠ | O | ♣2 | +2 | 170 | 77,27% | 22,73% |
Resultaat van spelgroep 4: 12,50%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-NIERINCK NICOLE: 68,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 5♦ | W | ♠H | -2 | 100 | 9,09% | 90,91% | |
| 18 | 10 | 36 | 2♦ | O | ♣H | +1 | 110 | 68,18% | 31,82% | |
| 19 | 10 | 36 | 4♣x | N | ♦2 | +1 | 610 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 10 | 36 | 3NT | O | ♠4 | +3 | 690 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 55,68%
Gespeeld tegen DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEAN MARIE: 35,69%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 3♥ | O | ♦5 | -1 | 50 | 27,27% | 72,73% | |
| 22 | 6 | 36 | 4♥x | N | ♦V | -2 | 300 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 6 | 36 | 4♥ | W | ♣10 | -1 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 24 | 6 | 36 | 3♠ | N | ♠5 | = | 140 | 74,77% | 25,23% |
Resultaat van spelgroep 6: 54,03%
Gespeeld tegen DE WINTER ALFONS-DE GEEST PAUL: 52,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 9 | 36 | 6NT | Z | ♥8 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 9 | 36 | 4♥ | Z | ♠6 | = | 620 | 27,27% | 72,73% | |
| 27 | 9 | 36 | 4♠ | O | ♣4 | -2 | 100 | 95,45% | 4,55% | |
| 28 | 9 | 36 | 3NT | W | ♣B | +1 | 430 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 56,82%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-BOVIJN FREDDY: 48,27%

