Uitslag 27-01-2020 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VERMASSEN GHISLAINE-DUTHOI YOLANDE: 44,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 34 | 5♣ | Z | ♥A | -1 | 50 | 45,45% | 54,55% | |
| 2 | 9 | 34 | 2NT | N | ♥B | -1 | 100 | 40,91% | 59,09% | |
| 3 | 9 | 34 | 3NT | W | ♦A | -3 | 300 | 86,36% | 13,64% | |
| 4 | 9 | 34 | 3♠ | Z | ♥A | -1 | 100 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 1: 45,45%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-BOVIJN FREDDY: 48,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 34 | 1NT | W | ♣V | = | 90 | 86,36% | 13,64% | |
| 6 | 12 | 34 | 2♠ | Z | ♦6 | = | 110 | 100,00% | 0,00% | |
| 7 | 12 | 34 | 3NT | Z | ♠B | +1 | 630 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 12 | 34 | 3NT | W | ♥V | = | 400 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 2: 17,05%
Gespeeld tegen Laenen Rene-De Craene Luc: 62,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8 | 34 | 3NT | O | ♥7 | +1 | 630 | 40,91% | 59,09% | |
| 10 | 8 | 34 | 3♥ | N | ♣A | -1 | 100 | 77,27% | 22,73% | |
| 11 | 8 | 34 | 3NT | W | ♣7 | = | 400 | 36,36% | 63,64% | |
| 12 | 8 | 34 | 3NT | W | ♠2 | -1 | 50 | 77,27% | 22,73% |
Resultaat van spelgroep 3: 42,05%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VANDEGINSTE ISABEL: 55,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 3♥ | O | ♦H | = | 140 | 31,82% | 68,18% | |
| 14 | 4 | 34 | 2♥ | O | ♠8 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 4 | 34 | 4♠ | W | ♣V | = | 420 | 81,82% | 18,18% | |
| 16 | 4 | 34 | 2♠ | O | ♦10 | +2 | 170 | 77,27% | 22,73% |
Resultaat van spelgroep 4: 52,27%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 56,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 4♠ | N | ♦A | +1 | 450 | 68,18% | 31,82% | |
| 18 | 1 | 34 | 3NT | W | ♠3 | = | 400 | 9,09% | 90,91% | |
| 19 | 1 | 34 | 3♣ | N | ♦A | +1 | 130 | 31,82% | 68,18% | |
| 20 | 1 | 34 | 4♥ | O | ♠3 | +1 | 650 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 5: 61,36%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 47,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 2♣ | N | ♥A | = | 90 | 45,45% | 54,55% | |
| 22 | 10 | 34 | 4♥ | N | ♠7 | -1 | 50 | 31,82% | 68,18% | |
| 23 | 10 | 34 | 4♥ | W | ♦7 | -1 | 100 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 6: 35,23%
Gespeeld tegen DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEAN MARIE: 35,69%

