Uitslag 27-01-2020 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 52,94%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 33 | 4♥ | W | ♥3 | = | 420 | 27,27% | 72,73% | |
| 2 | 11 | 33 | 2NT | Z | ♥B | -2 | 200 | 13,64% | 86,36% | |
| 3 | 11 | 33 | 5♦ | N | ♥B | -2 | 100 | 45,45% | 54,55% | |
| 4 | 11 | 33 | 3♠ | Z | ♥A | -1 | 100 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 1: 67,05%
Gespeeld tegen KERTI SANDOR-VANHULLE ROSINE: 44,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 3♠ | Z | ♦A | -1 | 100 | 63,64% | 36,36% | |
| 6 | 6 | 33 | 3♠ | Z | ♦6 | -1 | 50 | 72,73% | 27,27% | |
| 7 | 6 | 33 | 3NT | Z | ♠7 | -1 | 100 | 22,73% | 77,27% | |
| 8 | 6 | 33 | 6NT | W | ♥V | -2 | 100 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 2: 39,77%
Gespeeld tegen DE WINTER ALFONS-DE GEEST PAUL: 52,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 3NT | O | ♠6 | = | 600 | 90,91% | 9,09% | |
| 10 | 3 | 33 | 4♥ | N | ♣A | -2 | 200 | 22,73% | 77,27% | |
| 11 | 3 | 33 | 3NT | W | ♠3 | +2 | 460 | 18,18% | 81,82% | |
| 12 | 3 | 33 | 3♥ | Z | ♠A | -2 | 200 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 54,55%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 38,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 9 | 33 | 4♠ | N | ♥4 | +1 | 450 | 68,18% | 31,82% | |
| 18 | 9 | 33 | 3♠ | N | ♥A | -2 | 200 | 18,18% | 81,82% | |
| 19 | 9 | 33 | 3♣ | N | ♦A | +2 | 150 | 68,18% | 31,82% | |
| 20 | 9 | 33 | 4♥ | O | ♣6 | +1 | 650 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-BOVIJN FREDDY: 48,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 12 | 33 | 5♣ | N | ♥A | -1 | 100 | 9,09% | 90,91% | |
| 22 | 12 | 33 | 4♥ | N | ♠7 | -1 | 50 | 31,82% | 68,18% | |
| 23 | 12 | 33 | 3♥ | W | ♦2 | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 24 | 12 | 33 | 2♠ | Z | ♥10 | +1 | 140 | 74,77% | 25,23% |
Resultaat van spelgroep 6: 58,58%
Gespeeld tegen Laenen Rene-De Craene Luc: 62,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 8 | 33 | 6♣ | N | ♠7 | = | 920 | 31,82% | 68,18% | |
| 26 | 8 | 33 | 3NT | N | ♠4 | +2 | 660 | 95,45% | 4,55% | |
| 27 | 8 | 33 | 2♠ | O | ♣4 | +1 | 140 | 4,55% | 95,45% | |
| 28 | 8 | 33 | 4♥ | O | ♦4 | = | 420 | 77,27% | 22,73% |
Resultaat van spelgroep 7: 47,73%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VANDEGINSTE ISABEL: 55,50%

