Uitslag 25-11-2019 Paar 12
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFONS: 52,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 36 | 1NT | N | ♠10 | +2 | 150 | 91,67% | 8,33% | |
| 2 | 12 | 36 | 2♠ | W | ♣10 | +2 | 170 | 0,00% | 100,00% | |
| 3 | 12 | 36 | 2NT | Z | ♣4 | +2 | 180 | 29,17% | 70,83% | |
| 4 | 12 | 36 | 5♦ | N | ♣7 | +1 | 620 | 72,58% | 27,42% |
Resultaat van spelgroep 1: 48,35%
Gespeeld tegen De Jaeger Paula-PASQUES MARCEL: 42,98%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 34 | 1NT | N | ♥3 | = | 90 | 54,17% | 45,83% | |
| 6 | 12 | 34 | 2♦ | N | ♥5 | +1 | 110 | 45,83% | 54,17% | |
| 7 | 12 | 34 | 2♥ | W | ♣10 | +1 | 140 | 20,83% | 79,17% | |
| 8 | 12 | 34 | 4♠ | N | ♥A | +1 | 450 | 45,83% | 54,17% |
Resultaat van spelgroep 2: 41,67%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 48,10%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 12 | 32 | 3NT | W | ♣3 | = | 600 | 0,00% | 100,00% | |
| 10 | 12 | 32 | 4♥ | O | ♣8 | +2 | 680 | 54,17% | 45,83% | |
| 11 | 12 | 32 | 2♠ | W | ♥2 | +2 | 170 | 8,33% | 91,67% | |
| 12 | 12 | 32 | 4♥ | O | ♠H | -1 | 50 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 3: 37,50%
Gespeeld tegen De Craene Luc-Laenen Rene: 50,06%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 12 | 37 | 3♦ | W | ♥H | -1 | 100 | 79,17% | 20,83% | |
| 14 | 12 | 37 | 2♠ | N | ♥5 | +3 | 200 | 66,67% | 33,33% | |
| 15 | 12 | 37 | 6NT | O | ♣6 | -2 | 100 | 79,17% | 20,83% | |
| 16 | 12 | 37 | 3♥x | N | ♦A | -1 | 100 | 70,83% | 29,17% |
Resultaat van spelgroep 4: 73,96%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 58,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 12 | 42 | 4♠ | N | ♦6 | -1 | 50 | 33,33% | 66,67% | |
| 18 | 12 | 42 | 4♥ | Z | ♦7 | = | 620 | 33,33% | 66,67% | |
| 19 | 12 | 42 | 3NT | N | ♠8 | +1 | 430 | 70,83% | 29,17% | |
| 20 | 12 | 42 | 2♥ | N | ♠A | +1 | 140 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 5: 42,71%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-DE BRUYCKER JEAN PAU: 64,10%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 12 | 33 | 1NTx | W | ♥A | -1 | 100 | 83,33% | 16,67% | |
| 22 | 12 | 33 | 2♥ | N | ♦V | +1 | 140 | 79,17% | 20,83% | |
| 23 | 12 | 33 | 5♣ | Z | ♦8 | -1 | 100 | 37,50% | 62,50% | |
| 24 | 12 | 33 | 4♥ | W | ♦4 | = | 420 | 91,67% | 8,33% |
Resultaat van spelgroep 6: 72,92%
Gespeeld tegen COUTANT JEAN MARIE-DE BREMAEKER PAUL: 34,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 12 | 31 | 3♠ | W | ♥A | = | 140 | 29,17% | 70,83% | |
| 26 | 12 | 31 | 4♠ | Z | ♦2 | = | 620 | 66,67% | 33,33% | |
| 27 | 12 | 31 | 3NT | N | ♣9 | +2 | 460 | 37,50% | 62,50% | |
| 28 | 12 | 31 | 3♠ | Z | ♥A | = | 140 | 54,17% | 45,83% |
Resultaat van spelgroep 7: 46,88%
Gespeeld tegen VAN DEWYNCKELE NADINE-ANDELHOF MARC: 43,63%

