Uitslag 24-10-2019 Paar 8
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN CAUWENBERGE RITA-DE BRAUWER ANNE: 48,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 38 | 5♣ | W | ♠V | -1 | 50 | 85,71% | 14,29% | |
| 2 | 8 | 38 | 2NT | O | ♣10 | = | 120 | 14,29% | 85,71% | |
| 3 | 8 | 38 | 5♣ | N | ♦10 | = | 400 | 28,57% | 71,43% | |
| 4 | 8 | 38 | 2♦ | W | ♠V | +1 | 110 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 32,14%
Gespeeld tegen Laenen Rene-VANDERHEEREN JOHN: 57,65%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 8 | 36 | 2NT | O | ♦6 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 8 | 36 | 2♦ | N | ♥10 | +2 | 130 | 57,14% | 42,86% | |
| 7 | 8 | 36 | 2♠ | N | ♥A | -1 | 100 | 78,57% | 21,43% | |
| 8 | 8 | 36 | 4♥ | W | ♦V | -2 | 100 | 85,71% | 14,29% |
Resultaat van spelgroep 2: 80,36%
Gespeeld tegen Goossens Annemie-MAENHAUT CECILE: 37,76%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8 | 34 | 3NT | Z | ♦9 | -4 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 10 | 8 | 34 | 3♣ | Z | ♥H | +1 | 130 | 64,29% | 35,71% | |
| 11 | 8 | 34 | 2♣ | Z | ♥V | +2 | 130 | 42,86% | 57,14% | |
| 12 | 8 | 34 | 3♠ | Z | ♦9 | +1 | 170 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 51,79%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-DEHAECK MARC: 49,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 8 | 32 | 2♠ | Z | ♥4 | -1 | 100 | 21,43% | 78,57% | |
| 14 | 8 | 32 | 2♠ | W | ♣H | = | 110 | 21,43% | 78,57% | |
| 15 | 8 | 32 | 3♠ | N | ♥10 | -1 | 100 | 85,71% | 14,29% | |
| 16 | 8 | 32 | 2♦ | Z | ♥3 | +1 | 110 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 4: 50,00%
Gespeeld tegen VANDEGINSTE ISABEL-KERCKHOF MARTINE: 41,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 8 | 35 | 3♠ | O | ♣5 | -2 | 100 | 7,14% | 92,86% | |
| 22 | 8 | 35 | 2♠ | O | ♥A | +3 | 200 | 85,71% | 14,29% | |
| 23 | 8 | 35 | 3♦ | Z | ♠4 | = | 110 | 57,14% | 42,86% | |
| 24 | 8 | 35 | 3♠ | N | ♣2 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 50,00%
Gespeeld tegen FOUQUART ANDRE-VAN ZANTBEEK TONIE: 43,11%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 8 | 33 | 4♥ | W | ♥2 | +2 | 680 | 35,71% | 64,29% | |
| 26 | 8 | 33 | 5♣ | W | ♠7 | = | 600 | 14,29% | 85,71% | |
| 27 | 8 | 33 | 4♠ | Z | ♥A | = | 420 | 14,29% | 85,71% | |
| 28 | 8 | 33 | 1NT | W | ♦6 | +1 | 120 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 28,57%
Gespeeld tegen LEYSSENS JOS-ANTHEUNIS MONIQUE: 63,78%

