Uitslag 23-12-2019 Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CLARYSSE ELS-Verhulst Elle: 49,14%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 42 | 4♥ | N | ♣A | = | 420 | 95,45% | 4,55% | |
| 2 | 7 | 42 | 3♥ | N | ♦4 | +1 | 170 | 81,82% | 18,18% | |
| 3 | 7 | 42 | 3NT | N | ♣8 | +1 | 430 | 63,64% | 36,36% | |
| 4 | 7 | 42 | 1NT | W | ♥8 | -1 | 100 | 15,27% | 84,73% |
Resultaat van spelgroep 1: 64,05%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-DE BRUYCKER JEAN PAU: 45,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 2♠ | O | ♣8 | -2 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 6 | 7 | 40 | 3♦ | N | ♥2 | +1 | 130 | 18,18% | 81,82% | |
| 7 | 7 | 40 | 3♥ | W | ♦B | = | 140 | 59,09% | 40,91% | |
| 8 | 7 | 40 | PAS | P | 0 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 2: 56,82%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 48,35%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 3♥ | Z | ♣V | +4 | 260 | 45,45% | 54,55% | |
| 10 | 7 | 38 | 1NT | O | ♣3 | +4 | 210 | 36,36% | 63,64% | |
| 11 | 7 | 38 | 3♠ | O | ♦2 | = | 140 | 81,82% | 18,18% | |
| 12 | 7 | 38 | 3♠ | W | ♥6 | = | 140 | 27,27% | 72,73% |
Resultaat van spelgroep 3: 47,73%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 37,34%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 4♥ | Z | ♦2 | = | 620 | 31,82% | 68,18% | |
| 14 | 7 | 33 | 2♠ | N | ♣B | = | 110 | 69,82% | 30,18% | |
| 15 | 7 | 33 | 3♣ | W | ♥2 | -2 | 100 | 18,18% | 81,82% | |
| 16 | 7 | 33 | 3NT | W | ♥10 | +3 | 690 | 22,73% | 77,27% |
Resultaat van spelgroep 4: 35,64%
Gespeeld tegen VANDOOREN LINDA-DEGROOTE DIRK: 58,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 41 | 5♠ | W | ♠9 | = | 450 | 77,27% | 22,73% | |
| 18 | 7 | 41 | 4♥ | O | ♠A | +2 | 480 | 18,18% | 81,82% | |
| 19 | 7 | 41 | 4♥ | O | ♣2 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 7 | 41 | 2♠ | O | ♥10 | +1 | 140 | 22,73% | 77,27% |
Resultaat van spelgroep 5: 42,05%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 49,23%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 39 | 3NT | N | ♣3 | +2 | 660 | 22,73% | 77,27% | |
| 22 | 7 | 39 | 4♠ | Z | ♥A | +1 | 450 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 7 | 39 | 4♠ | O | ♣2 | +1 | 650 | 45,45% | 54,55% | |
| 24 | 7 | 39 | 2♣ | Z | ♦10 | +1 | 110 | 40,91% | 59,09% |
Resultaat van spelgroep 6: 52,27%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 46,28%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | 5♣ | O | ♠A | -3 | 300 | 81,82% | 18,18% | |
| 26 | 7 | 37 | 4♠ | W | ♣A | +1 | 650 | 40,91% | 59,09% | |
| 27 | 7 | 37 | 1NT | Z | ♥2 | = | 90 | 27,27% | 72,73% | |
| 28 | 7 | 37 | 3NT | N | ♦7 | -1 | 100 | 31,82% | 68,18% |
Resultaat van spelgroep 7: 45,45%
Gespeeld tegen CADRON JAN-KERCKHOF MARTINE: 49,14%

