Uitslag 23-09-2019 Paar 13
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 52,59%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 41 | 4♥ | W | ♣6 | -2 | 100 | 38,46% | 61,54% | |
| 2 | 13 | 41 | 4♣x | W | ♥A | -1 | 100 | 53,85% | 46,15% | |
| 3 | 13 | 41 | 4♥ | N | ♦8 | +1 | 450 | 76,92% | 23,08% | |
| 4 | 13 | 41 | 4♥ | W | ♣7 | = | 620 | 30,77% | 69,23% |
Resultaat van spelgroep 1: 50,00%
Gespeeld tegen VAN DEN BERGHE GILBERT-VANDERHEEREN JOH: 44,05%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 13 | 40 | 4♣ | O | ♥6 | -1 | 50 | 23,08% | 76,92% | |
| 6 | 13 | 40 | 4♦ | O | ♦7 | +1 | 150 | 50,00% | 50,00% | |
| 7 | 13 | 40 | 3NT | W | ♥B | = | 600 | 53,85% | 46,15% | |
| 8 | 13 | 40 | 3NT | O | ♠2 | +1 | 430 | 34,62% | 65,38% |
Resultaat van spelgroep 2: 40,38%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 62,14%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 13 | 39 | 4♠ | Z | ♣5 | -3 | 150 | 3,85% | 96,15% | |
| 10 | 13 | 39 | 4♠ | W | ♦B | -3 | 300 | 92,31% | 7,69% | |
| 11 | 13 | 39 | 3♦ | N | ♠2 | -1 | 50 | 76,92% | 23,08% | |
| 12 | 13 | 39 | 3NT | Z | ♠A | +1 | 630 | 69,23% | 30,77% |
Resultaat van spelgroep 3: 60,58%
Gespeeld tegen VERLINDE JOSYANE-MAENHAUT CECILE: 40,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 13 | 38 | 2♠ | N | ♥V | +2 | 170 | 25,15% | 74,85% | |
| 14 | 13 | 38 | 3♥ | W | ♦A | = | 140 | 25,15% | 74,85% | |
| 15 | 13 | 38 | 4♥ | N | ♠V | +1 | 650 | 54,15% | 45,85% | |
| 16 | 13 | 38 | 4♠ | N | ♥A | = | 420 | 87,27% | 12,73% |
Resultaat van spelgroep 4: 47,93%
Gespeeld tegen DE BRUYCKER JEAN PAUL-BAETENS JEAN MARI: 59,64%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 13 | 45 | 3NT | W | ♠8 | +3 | 490 | 38,46% | 61,54% | |
| 18 | 13 | 45 | 3♣ | Z | ♠4 | +1 | 130 | 65,38% | 34,62% | |
| 19 | 13 | 45 | 3NT | O | ♥A | -2 | 200 | 73,08% | 26,92% | |
| 20 | 13 | 45 | 1NT | N | ♥A | +3 | 180 | 38,46% | 61,54% |
Resultaat van spelgroep 5: 53,85%
Gespeeld tegen BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 45,82%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 13 | 43 | 3♥x | O | ♠7 | -2 | 300 | 84,62% | 15,38% | |
| 22 | 13 | 43 | 3NT | W | ♥10 | +2 | 660 | 7,69% | 92,31% | |
| 23 | 13 | 43 | 3♥ | O | ♦7 | -3 | 300 | 65,38% | 34,62% | |
| 24 | 13 | 43 | 1NT | W | ♦7 | +1 | 120 | 11,54% | 88,46% |
Resultaat van spelgroep 6: 42,31%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-De Jaeger Paula: 63,85%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 13 | 42 | 2NT | Z | ♠2 | +2 | 180 | 69,23% | 30,77% | |
| 26 | 13 | 42 | 1NT | N | ♥2 | -1 | 100 | 57,69% | 42,31% | |
| 27 | 13 | 42 | 4♠ | N | ♥B | +2 | 480 | 92,31% | 7,69% | |
| 28 | 13 | 42 | 4♠x | O | ♣9 | -2 | 300 | 73,08% | 26,92% |
Resultaat van spelgroep 7: 73,08%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 38,58%

