Uitslag 23-09-19_avond Paar 8
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Christiane-Geert: 53,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 38 | 2♣ | O | ♠2 | -1 | 50 | 1,00% | 99,00% | |
| 2 | 8 | 38 | 2♠ | W | ♦3 | +1 | 140 | 1,00% | 99,00% | |
| 3 | 8 | 38 | 4♥ | N | ♦8 | = | 420 | 88,07% | 11,93% |
Resultaat van spelgroep 1: 30,02%
Gespeeld tegen Betty-Rudy: 36,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 8 | 36 | 4♥ | O | ♦4 | = | 620 | 66,36% | 33,64% | |
| 5 | 8 | 36 | 4♣ | O | ♠6 | -1 | 50 | 41,86% | 58,14% | |
| 6 | 8 | 36 | 3♣ | Z | ♦5 | -2 | 100 | 97,64% | 2,36% |
Resultaat van spelgroep 2: 68,62%
Gespeeld tegen Hans-Katrien: 40,65%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 | 34 | 2♠ | N | ♥H | -2 | 100 | 97,64% | 2,36% | |
| 9 | 8 | 34 | 5♦ | N | ♣A | -2 | 100 | 11,93% | 88,07% |
Resultaat van spelgroep 3: 36,52%
Gespeeld tegen Hans-Katrien: 40,65%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 8 | 32 | 2♠ | W | ♦2 | +2 | 170 | 1,00% | 99,00% | |
| 11 | 8 | 32 | 2♣ | O | ♦2 | +2 | 130 | 33,64% | 66,36% | |
| 12 | 8 | 32 | 2♣ | Z | ♠A | +2 | 130 | 88,07% | 11,93% |
Resultaat van spelgroep 4: 40,90%
Gespeeld tegen Marc-Philippe: 58,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 8 | 35 | 4♠ | N | ♦A | = | 420 | 74,50% | 25,50% | |
| 18 | 8 | 35 | 2NT | Z | ♠A | -1 | 100 | 30,93% | 69,07% |
Resultaat van spelgroep 6: 35,14%
Gespeeld tegen Guy-Chris: 47,59%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 8 | 33 | 1♦ | W | ♣B | +1 | 90 | 33,64% | 66,36% | |
| 20 | 8 | 33 | 3NT | Z | ♥3 | = | 600 | 88,07% | 11,93% | |
| 21 | 8 | 33 | 5♣ | N | ♥A | = | 600 | 95,71% | 4,29% |
Resultaat van spelgroep 7: 72,48%
Gespeeld tegen Lies-Lut: 51,63%

