Uitslag 23-09-19_avond Paar 4
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Mia-Brigitte: 35,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 37 | 1NT | Z | ♥4 | = | 90 | 17,36% | 82,64% | |
| 2 | 4 | 37 | 2♠ | W | ♥A | = | 110 | 33,64% | 66,36% |
Resultaat van spelgroep 1: 17,00%
Gespeeld tegen Dirk-Paul: 57,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 | 38 | 4♥ | W | ♥A | = | 620 | 66,36% | 33,64% | |
| 5 | 4 | 38 | 3♥ | N | ♣9 | -1 | 100 | 9,21% | 90,79% | |
| 6 | 4 | 38 | 3♦ | O | ♣A | +1 | 130 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 2: 51,38%
Gespeeld tegen Betty-Rudy: 36,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 4 | 34 | 3♦ | Z | ♣B | -1 | 100 | 58,14% | 41,86% | |
| 11 | 4 | 34 | 2♣ | O | ♥9 | +2 | 130 | 33,64% | 66,36% | |
| 12 | 4 | 34 | 5♣ | Z | ♠A | -1 | 100 | 40,50% | 59,50% |
Resultaat van spelgroep 4: 44,10%
Gespeeld tegen Griet-Luc: 44,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 33 | 3♥ | Z | ♦5 | +1 | 170 | 11,93% | 88,07% | |
| 14 | 4 | 33 | 3♥ | W | ♦A | = | 140 | 40,50% | 59,50% | |
| 15 | 4 | 33 | 4♥ | Z | ♣4 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 34,14%
Gespeeld tegen Lies-Lut: 51,63%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 4 | 32 | 4♠ | N | ♦A | -1 | 50 | 1,00% | 99,00% | |
| 17 | 4 | 32 | 3NT | W | ♠8 | +3 | 490 | 2,36% | 97,64% | |
| 18 | 4 | 32 | 2♥ | N | ♦3 | = | 110 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 6: 27,31%
Gespeeld tegen Marc-Philippe: 58,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 4 | 31 | 1♦ | W | ♥4 | +3 | 130 | 1,00% | 99,00% | |
| 20 | 4 | 31 | 2♥ | W | ♣A | -3 | 300 | 50,00% | 50,00% | |
| 21 | 4 | 31 | 2♥ | O | ♠7 | -1 | 50 | 38,57% | 61,43% |
Resultaat van spelgroep 7: 29,86%
Gespeeld tegen Marc-Walter: 59,25%

