Uitslag 22-02-2020 Paar 3
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFONS: 49,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 35 | 2♥ | N | ♣A | = | 110 | 81,25% | 18,75% | |
| 2 | 3 | 35 | 4♦ | W | ♠3 | -1 | 50 | 43,75% | 56,25% | |
| 3 | 3 | 35 | 3♦ | W | ♥4 | +2 | 150 | 31,25% | 68,75% | |
| 4 | 3 | 35 | 2♠ | O | ♥2 | -3 | 300 | 93,75% | 6,25% |
Resultaat van spelgroep 1: 62,50%
Gespeeld tegen DEGROOTE DIRK-VANDOOREN LINDA: 48,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 34 | 6♠ | O | ♥9 | = | 980 | 25,00% | 75,00% | |
| 6 | 3 | 34 | 4♥ | O | ♣8 | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 7 | 3 | 34 | 3NT | O | ♣8 | -3 | 300 | 93,75% | 6,25% | |
| 8 | 3 | 34 | 2♠ | W | ♣7 | +1 | 140 | 14,88% | 85,19% |
Resultaat van spelgroep 2: 45,91%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 50,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 4♠ | O | ♣2 | +1 | 650 | 43,75% | 56,25% | |
| 10 | 3 | 33 | 2♠ | W | ♣2 | = | 110 | 12,50% | 87,50% | |
| 11 | 3 | 33 | 3♠ | Z | ♣7 | -2 | 100 | 12,50% | 87,50% | |
| 12 | 3 | 33 | 2♦ | O | ♥5 | +1 | 110 | 43,75% | 56,25% |
Resultaat van spelgroep 3: 28,13%
Gespeeld tegen VAN ZANTBEEK TONIE-FOUQUART ANDRE: 54,63%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 3 | 38 | 4♥ | N | ♥3 | -1 | 100 | 12,50% | 87,50% | |
| 14 | 3 | 38 | 3NT | Z | ♠4 | +1 | 430 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 3 | 38 | 3♥ | Z | ♦10 | = | 140 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 3 | 38 | 4♠ | N | ♦10 | +3 | 510 | 43,75% | 56,25% |
Resultaat van spelgroep 4: 57,81%
Gespeeld tegen SERRAS JAN-VANTILBORGH RIK: 58,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 5♣x | N | ♥A | = | 550 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 3 | 31 | 4♠ | O | ♦2 | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 3 | 31 | 3♦ | W | ♠7 | +2 | 150 | 87,50% | 12,50% | |
| 20 | 3 | 31 | 4♥ | O | ♦B | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 84,38%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 49,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 3 | 37 | 1NT | W | ♠5 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 3 | 37 | 4♠ | Z | ♣B | +1 | 450 | 37,50% | 62,50% | |
| 23 | 3 | 37 | 2♠ | Z | ♣A | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 3 | 37 | 4♠ | Z | ♥V | +1 | 450 | 62,50% | 37,50% |
Resultaat van spelgroep 6: 50,00%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-VANDEGINSTE ISABEL: 49,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 3 | 39 | 4♠ | N | ♣A | -2 | 100 | 6,25% | 93,75% | |
| 26 | 3 | 39 | 3NT | Z | ♦3 | +3 | 690 | 12,50% | 87,50% | |
| 27 | 3 | 39 | 3NT | N | ♣8 | +1 | 430 | 50,00% | 50,00% | |
| 28 | 3 | 39 | 3NT | Z | ♣3 | -2 | 200 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 7: 20,31%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-OEYEN WALTER: 51,51%

