Uitslag 22-01-2020 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DEHAECK MARC-VANDEGINSTE ISABEL: 47,45%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 1♠ | W | ♣B | +1 | 110 | 14,29% | 85,71% | |
| 2 | 1 | 31 | 2♦ | O | ♣4 | = | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 3♠ | W | ♦A | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 1 | 31 | 4♣ | O | ♠5 | -1 | 100 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 1: 51,79%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 46,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 31 | 2NT | N | ♥A | +1 | 150 | 28,57% | 71,43% | |
| 6 | 5 | 31 | 3NT | O | ♦4 | +2 | 660 | 14,29% | 85,71% | |
| 7 | 5 | 31 | 3♣ | N | ♥V | -3 | 300 | 42,86% | 57,14% | |
| 8 | 5 | 31 | 3NT | N | ♥4 | +1 | 430 | 35,71% | 64,29% |
Resultaat van spelgroep 2: 69,64%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 51,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 2♥ | Z | ♠A | +1 | 140 | 92,86% | 7,14% | |
| 10 | 2 | 31 | 2♠ | Z | ♥V | = | 110 | 92,86% | 7,14% | |
| 11 | 2 | 31 | 5♦ | W | ♠H | = | 400 | 42,86% | 57,14% | |
| 12 | 2 | 31 | 4♥ | Z | ♣5 | +1 | 650 | 57,14% | 42,86% |
Resultaat van spelgroep 3: 28,57%
Gespeeld tegen MERTENS MARC-Soenen Jean Pierre: 41,84%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 31 | 2♥ | W | ♠H | +1 | 140 | 42,86% | 57,14% | |
| 14 | 6 | 31 | 1NT | W | ♥6 | +3 | 180 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 6 | 31 | 4♥ | O | ♦2 | = | 420 | 78,57% | 21,43% | |
| 16 | 6 | 31 | 3NT | O | ♣6 | +1 | 630 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 4: 62,50%
Gespeeld tegen VANDERHEEREN JOHN-VAN DEN BERGHE GILBER: 51,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 4♥ | N | ♣3 | +2 | 480 | 64,29% | 35,71% | |
| 18 | 3 | 31 | 4♠ | N | ♣B | -3 | 300 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 3 | 31 | 4♣ | N | ♦4 | -2 | 100 | 92,86% | 7,14% | |
| 20 | 3 | 31 | 3♥ | O | ♠8 | -1 | 100 | 42,86% | 57,14% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 48,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 9 | 31 | 3♥ | O | ♣5 | -3 | 150 | 85,71% | 14,29% | |
| 22 | 9 | 31 | 2♥ | Z | ♦5 | = | 110 | 57,14% | 42,86% | |
| 23 | 9 | 31 | 2♠ | N | ♠8 | -1 | 100 | 71,43% | 28,57% | |
| 24 | 9 | 31 | 3NT | N | ♦2 | +1 | 430 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 21,43%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-DE BRUYCKER JEAN PAUL: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 31 | 2NT | O | ♣2 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 4 | 31 | 4♠ | Z | ♣A | -1 | 100 | 42,86% | 57,14% | |
| 27 | 4 | 31 | 4♠ | O | ♦10 | +2 | 480 | 35,71% | 64,29% | |
| 28 | 4 | 31 | 3♥ | W | ♣2 | -1 | 50 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 7: 48,21%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-HENDRICKX RITA: 43,15%

