Uitslag 21-11-2019 Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 56,75%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 3NT | W | ♠V | +4 | 520 | 27,78% | 72,22% | |
| 2 | 7 | 36 | 4♥ | O | ♣6 | = | 420 | 44,44% | 55,56% | |
| 3 | 7 | 36 | 3NT | W | ♣V | +2 | 660 | 33,33% | 66,67% | |
| 4 | 7 | 36 | 4♠ | N | ♥6 | +1 | 650 | 72,22% | 27,78% |
Resultaat van spelgroep 1: 44,44%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 43,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 4♥ | Z | ♠H | +1 | 650 | 33,33% | 66,67% | |
| 6 | 7 | 40 | 3♠ | Z | ♥A | +1 | 170 | 27,78% | 72,22% | |
| 7 | 7 | 40 | 2♥ | Z | ♠10 | = | 110 | 77,78% | 22,22% | |
| 8 | 7 | 40 | 3NT | W | ♥6 | +2 | 460 | 27,78% | 72,22% |
Resultaat van spelgroep 2: 41,67%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 48,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 2♥ | N | ♠10 | = | 110 | 88,89% | 11,11% | |
| 10 | 7 | 38 | 4♥ | W | ♣3 | = | 620 | 27,78% | 72,22% | |
| 11 | 7 | 38 | 1♠ | W | ♣8 | = | 80 | 77,78% | 22,22% | |
| 12 | 7 | 38 | 1NT | O | ♠6 | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 61,11%
Gespeeld tegen Goossens Annemie-MAENHAUT CECILE: 44,64%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 2♠ | Z | ♣A | +2 | 170 | 61,11% | 38,89% | |
| 14 | 7 | 33 | 3NT | N | ♦B | +3 | 490 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 7 | 33 | 2♥ | O | ♣A | = | 110 | 38,89% | 61,11% | |
| 16 | 7 | 33 | 4♠ | W | ♣B | = | 620 | 27,78% | 72,22% |
Resultaat van spelgroep 4: 31,94%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-DE BRUYCKER JEAN PAUL: 59,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 41 | 4♠ | W | ♥3 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 18 | 7 | 41 | 4♦ | N | ♣A | = | 130 | 94,44% | 5,56% | |
| 19 | 7 | 41 | 1NT | Z | ♠2 | +3 | 180 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 7 | 41 | 1♥ | W | ♣B | = | 80 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 5: 69,44%
Gespeeld tegen Mortier Hans-TROUVE ARTHUUR: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 39 | 1NT | Z | ♣V | +1 | 120 | 88,89% | 11,11% | |
| 22 | 7 | 39 | 3♥ | Z | ♣6 | -1 | 50 | 33,33% | 66,67% | |
| 23 | 7 | 39 | 2NT | N | ♥2 | +2 | 180 | 55,56% | 44,44% | |
| 24 | 7 | 39 | 3NT | N | ♠3 | +2 | 460 | 94,44% | 5,56% |
Resultaat van spelgroep 6: 68,06%
Gespeeld tegen VERMAESEN WIM-MARTENS BERNADETTE: 56,94%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | 6♥x | Z | ♥B | -3 | 500 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 7 | 37 | 3NT | Z | ♥B | -1 | 100 | 55,56% | 44,44% | |
| 27 | 7 | 37 | 3NT | W | ♥3 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 7 | 37 | 3♥ | W | ♣8 | -1 | 50 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 80,56%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 39,58%

