Uitslag 21-11-2019 Paar 10
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 46,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 37 | 3NT | O | ♣6 | +3 | 490 | 66,67% | 33,33% | |
| 2 | 10 | 37 | 4♥ | O | ♠6 | = | 420 | 44,44% | 55,56% | |
| 3 | 10 | 37 | 4♥x | Z | ♠H | -5 | 1100 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 10 | 37 | 4♠ | N | ♥4 | +1 | 650 | 72,22% | 27,78% |
Resultaat van spelgroep 1: 45,83%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 39,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 10 | 35 | 4♥ | Z | ♠H | +1 | 650 | 33,33% | 66,67% | |
| 6 | 10 | 35 | 3♥x | W | ♦A | -2 | 500 | 83,33% | 16,67% | |
| 7 | 10 | 35 | 2♠ | O | ♠7 | +2 | 170 | 16,67% | 83,33% | |
| 8 | 10 | 35 | 3NT | W | ♣9 | = | 400 | 94,44% | 5,56% |
Resultaat van spelgroep 2: 56,94%
Gespeeld tegen VANDEGINSTE ISABEL-DEHAECK MARC: 34,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 3♥ | N | ♠8 | = | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 10 | 40 | 4♥ | O | ♠A | = | 620 | 27,78% | 72,22% | |
| 11 | 10 | 40 | 1NT | W | ♠9 | +3 | 180 | 44,44% | 55,56% | |
| 12 | 10 | 40 | 3♠ | N | ♣6 | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 43,06%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 48,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 10 | 31 | 3♠ | Z | ♣A | +1 | 170 | 61,11% | 38,89% | |
| 14 | 10 | 31 | 6♠ | Z | ♦5 | = | 980 | 44,44% | 55,56% | |
| 15 | 10 | 31 | 2♥ | O | ♣A | = | 110 | 38,89% | 61,11% | |
| 16 | 10 | 31 | 4♠ | W | ♦B | +1 | 650 | 11,11% | 88,89% |
Resultaat van spelgroep 4: 38,89%
Gespeeld tegen VAN DEN BERGHE GILBERT-VANDERHEEREN JOH: 60,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 4♠ | W | ♥2 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 18 | 10 | 36 | 3NT | O | ♦V | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 10 | 36 | 1♠x | N | ♥2 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 10 | 36 | 3NT | O | ♦2 | -2 | 200 | 94,44% | 5,56% |
Resultaat van spelgroep 5: 48,61%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 43,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 2♥ | Z | ♣V | = | 110 | 72,22% | 27,78% | |
| 22 | 10 | 34 | 3♠ | N | ♦A | +1 | 170 | 72,22% | 27,78% | |
| 23 | 10 | 34 | 2NT | N | ♥4 | +2 | 180 | 55,56% | 44,44% | |
| 24 | 10 | 34 | 1♥ | N | ♣4 | +3 | 170 | 38,89% | 61,11% |
Resultaat van spelgroep 6: 59,72%
Gespeeld tegen DE BRAUWER ANNE-VAN CAUWENBERGE RITA: 54,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 10 | 32 | 7♥x | Z | ♣B | -4 | 800 | 5,56% | 94,44% | |
| 26 | 10 | 32 | 2NT | N | ♠8 | -1 | 100 | 55,56% | 44,44% | |
| 27 | 10 | 32 | 3NT | W | ♥9 | = | 400 | 66,67% | 33,33% | |
| 28 | 10 | 32 | 4♥ | W | ♥9 | = | 420 | 11,11% | 88,89% |
Resultaat van spelgroep 7: 34,72%
Gespeeld tegen DE WISPELAERE ANTOINE-VAN DE STEENE IVA: 61,34%

