Uitslag 21-10-2019 Paar 9
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 45,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 34 | 5♦ | N | ♥A | +1 | 420 | 72,73% | 27,27% | |
| 2 | 9 | 34 | 3NT | N | ♠5 | -1 | 100 | 9,09% | 90,91% | |
| 3 | 9 | 34 | 3♥ | W | ♣4 | = | 140 | 9,09% | 90,91% | |
| 4 | 9 | 34 | 4♥ | W | ♠V | = | 620 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 1: 39,77%
Gespeeld tegen DE BRUYNE EDDY-DEHAECK MARC: 57,63%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 9 | 39 | 3NT | W | ♥3 | = | 400 | 18,18% | 81,82% | |
| 6 | 9 | 39 | 1NT | Z | ♠3 | +1 | 120 | 77,27% | 22,73% | |
| 7 | 9 | 39 | 4♣ | N | ♦H | -1 | 100 | 86,36% | 13,64% | |
| 8 | 9 | 39 | 2NT | N | ♥7 | = | 120 | 35,14% | 64,86% |
Resultaat van spelgroep 2: 54,24%
Gespeeld tegen VERLINDE JOSYANE-MAENHAUT CECILE: 43,88%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 | 37 | 3♥ | O | ♣H | = | 140 | 31,82% | 68,18% | |
| 10 | 9 | 37 | 2♥ | N | ♠10 | +1 | 140 | 77,27% | 22,73% | |
| 11 | 9 | 37 | 3NT | Z | ♣6 | +1 | 430 | 90,91% | 9,09% | |
| 12 | 9 | 37 | 4♥ | W | ♦10 | -1 | 50 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 3: 59,09%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 35,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 9 | 35 | 2♦ | Z | ♣H | = | 90 | 18,18% | 81,82% | |
| 14 | 9 | 35 | 4♦ | N | ♥A | -2 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 15 | 9 | 35 | 3NT | N | ♠3 | +1 | 630 | 77,27% | 22,73% | |
| 16 | 9 | 35 | 2♠ | Z | ♦B | -2 | 100 | 31,82% | 68,18% |
Resultaat van spelgroep 4: 52,27%
Gespeeld tegen De Craene Luc-Laenen Rene: 59,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 9 | 33 | 6NT | Z | ♣V | = | 990 | 36,36% | 63,64% | |
| 18 | 9 | 33 | 3NT | O | ♦V | +3 | 490 | 31,82% | 68,18% | |
| 19 | 9 | 33 | 3♣ | W | ♦A | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 9 | 33 | 1NT | Z | ♠A | +3 | 180 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 5: 28,41%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-Soenen Jean Pierre: 55,11%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 9 | 31 | 4♥ | O | ♠2 | = | 420 | 31,82% | 68,18% | |
| 22 | 9 | 31 | 6♥ | O | ♦A | -1 | 100 | 90,91% | 9,09% | |
| 23 | 9 | 31 | 3NT | N | ♥2 | -1 | 100 | 31,82% | 68,18% | |
| 24 | 9 | 31 | 2♠ | O | ♦7 | = | 110 | 4,55% | 95,45% |
Resultaat van spelgroep 6: 39,77%
Gespeeld tegen BULLENS ROLAND-PAUWELS PAUL: 40,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 9 | 36 | 3NT | Z | ♥8 | +2 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 9 | 36 | 5♦ | O | ♠A | = | 600 | 22,73% | 77,27% | |
| 27 | 9 | 36 | 1NT | N | ♣6 | +2 | 150 | 54,55% | 45,45% | |
| 28 | 9 | 36 | 3NT | N | ♣3 | = | 600 | 9,09% | 90,91% |
Resultaat van spelgroep 7: 46,59%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 40,45%

