Uitslag 21-10-2019 Paar 40
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BRUYCKER JEAN PAUL-D'HUYVETTERS ANNI: 58,40%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 40 | 5♦ | N | ♥A | = | 400 | 54,55% | 45,45% | |
| 2 | 4 | 40 | 3NT | N | ♣B | = | 600 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 4 | 40 | 3♦ | Z | ♥A | -1 | 50 | 45,45% | 54,55% | |
| 4 | 4 | 40 | 4♥ | W | ♣H | = | 620 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 1: 45,45%
Gespeeld tegen VAN ZANTBEEK TONIE-FOUQUART ANDRE: 47,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 1♣ | N | ♠A | -5 | 500 | 4,55% | 95,45% | |
| 6 | 7 | 40 | 1NT | Z | ♠B | +1 | 120 | 77,27% | 22,73% | |
| 7 | 7 | 40 | 3♦ | O | ♥A | = | 110 | 40,91% | 59,09% | |
| 8 | 7 | 40 | 2♥ | O | ♣B | -1 | 50 | 10,32% | 89,68% |
Resultaat van spelgroep 2: 66,74%
Gespeeld tegen MERTENS MARC-VERMOUT JOSETTE: 43,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 4♣ | Z | ♥9 | -2 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 10 | 10 | 40 | 2♦ | O | ♠8 | -1 | 100 | 40,91% | 59,09% | |
| 11 | 10 | 40 | 3NT | Z | ♣7 | = | 400 | 59,09% | 40,91% | |
| 12 | 10 | 40 | 2♥ | O | ♦7 | +1 | 140 | 9,09% | 90,91% |
Resultaat van spelgroep 3: 52,27%
Gespeeld tegen KERTI SANDOR-De Jaeger Paula: 57,70%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 4♥ | N | ♦H | -1 | 100 | 4,55% | 95,45% | |
| 14 | 6 | 40 | 2♠ | Z | ♦6 | -3 | 150 | 59,09% | 40,91% | |
| 15 | 6 | 40 | 3♣ | Z | ♠10 | +1 | 130 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 6 | 40 | 1NT | W | ♥2 | +1 | 120 | 13,64% | 86,36% |
Resultaat van spelgroep 4: 80,68%
Gespeeld tegen VAN DEN BERGHE GILBERT-VANDERHEEREN JOH: 50,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 40 | 3NT | Z | ♠10 | +4 | 520 | 22,73% | 77,27% | |
| 18 | 2 | 40 | 6NT | W | ♦A | = | 990 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 2 | 40 | 3♣x | W | ♠A | -1 | 200 | 63,64% | 36,36% | |
| 20 | 2 | 40 | 3♥ | Z | ♠A | +1 | 170 | 18,18% | 81,82% |
Resultaat van spelgroep 5: 73,86%
Gespeeld tegen STEVENS HUGO-VERPOEST LUC: 40,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 4♥ | O | ♦A | = | 420 | 31,82% | 68,18% | |
| 22 | 5 | 40 | 4♥ | O | ♦A | +1 | 650 | 45,45% | 54,55% | |
| 23 | 5 | 40 | 3NT | N | ♠10 | = | 600 | 86,36% | 13,64% | |
| 24 | 5 | 40 | 2♠x | O | ♦8 | -1 | 100 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 6: 38,64%
Gespeeld tegen CLINCKAERT ODETTE-NIERINCK NICOLE: 59,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 40 | 2♦ | Z | ♥H | +2 | 130 | 45,45% | 54,55% | |
| 26 | 1 | 40 | 4♣ | O | ♥B | = | 130 | 72,73% | 27,27% | |
| 27 | 1 | 40 | 2NT | N | ♥B | = | 120 | 36,36% | 63,64% | |
| 28 | 1 | 40 | 3NT | N | ♦2 | +1 | 630 | 40,91% | 59,09% |
Resultaat van spelgroep 7: 51,14%
Gespeeld tegen DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFONS: 57,35%

