Uitslag 21-02-2020-district Paar 32
Persoonlijke uitslag van Paelinck Hilda-De Scrhijver: 48,36%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 32 | 1♦ | O | ♣V | = | 70 | 30,43% | 69,57% | |
| 2 | 22 | 32 | 2♠x | W | ♠4 | = | 470 | 4,35% | 95,65% |
Resultaat van spelgroep 1: 82,61%
Gespeeld tegen Hellebuyck Hubert-Matthys: 43,15%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 2 | 32 | 1NT | N | ♥H | +2 | 150 | 82,61% | 17,39% | |
| 4 | 2 | 32 | 3NT | N | ♠5 | +2 | 660 | 47,83% | 52,17% |
Resultaat van spelgroep 2: 34,78%
Gespeeld tegen Dauwe Jenny-Van Der Maelen Anita: 49,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 21 | 32 | 5♣ | N | ♠V | -2 | 200 | 23,91% | 76,09% | |
| 6 | 21 | 32 | 2♠ | W | ♥V | -1 | 100 | 56,52% | 43,48% |
Resultaat van spelgroep 3: 59,78%
Gespeeld tegen Dossche-Van Rostenberghe: 39,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 14 | 32 | 2NT | N | ♦B | = | 120 | 73,91% | 26,09% | |
| 8 | 14 | 32 | 4♥ | N | ♥8 | = | 420 | 69,57% | 30,43% |
Resultaat van spelgroep 4: 28,26%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 50,28%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 20 | 32 | 4♥ | W | ♠A | -1 | 100 | 78,26% | 21,74% | |
| 10 | 20 | 32 | 4♥ | N | ♣H | = | 620 | 74,96% | 25,04% |
Resultaat van spelgroep 5: 23,39%
Gespeeld tegen Goossens Frieda-De Clercq Edith: 50,18%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 4 | 32 | 2♥ | O | ♦4 | = | 110 | 11,43% | 88,57% | |
| 12 | 4 | 32 | 5♣ | O | ♠6 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 44,28%
Gespeeld tegen Devos-Spileus: 42,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 19 | 32 | 1NT | N | ♥6 | +2 | 150 | 86,96% | 13,04% | |
| 14 | 19 | 32 | 3♥ | O | ♣H | +1 | 170 | 60,87% | 39,13% |
Resultaat van spelgroep 7: 26,09%
Gespeeld tegen De Geyter Rita-De Spiegeleire Wilfried: 49,59%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 5 | 32 | 3♥ | O | ♦7 | +2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 5 | 32 | 4♥ | W | ♣5 | +1 | 650 | 28,26% | 71,74% |
Resultaat van spelgroep 8: 85,87%
Gespeeld tegen Van Dam-Harry: 37,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 18 | 32 | 1NT | N | ♦3 | -1 | 50 | 36,96% | 63,04% | |
| 18 | 18 | 32 | 2♠ | N | ♣3 | = | 110 | 47,83% | 52,17% |
Resultaat van spelgroep 9: 57,61%
Gespeeld tegen Laenen Rene-LOGGHE DIRK: 58,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 24 | 32 | 3NT | O | ♥4 | -1 | 100 | 80,43% | 19,57% | |
| 20 | 24 | 32 | 3NT | W | ♠6 | +1 | 630 | 18,24% | 81,76% |
Resultaat van spelgroep 10: 50,66%
Gespeeld tegen CLINCKAERT ODETTE-BRACKE LUC: 56,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 17 | 32 | 3NT | Z | ♣A | +2 | 660 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 17 | 32 | 2♠ | N | ♥A | = | 110 | 52,26% | 47,74% |
Resultaat van spelgroep 11: 23,87%
Gespeeld tegen De Plus Ria-Schreurs Liesbeth: 55,89%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 23 | 32 | 3NT | Z | ♣7 | = | 600 | 54,35% | 45,65% | |
| 24 | 23 | 32 | 4♠x | Z | ♦6 | -3 | 500 | 13,04% | 86,96% |
Resultaat van spelgroep 12: 66,30%
Gespeeld tegen Frank-Achiel: 55,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 16 | 32 | 1NT | N | ♠A | = | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 26 | 16 | 32 | 4♥ | N | ♦8 | +1 | 650 | 59,78% | 40,22% |
Resultaat van spelgroep 13: 45,11%
Gespeeld tegen Vanderhaeghen Maurits-De Grieve Johan: 52,07%

