Uitslag 19-11-2019 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van NIERINCK NICOLE-Vander Massen Mady: 44,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 4 | 3♠ | N | ♥A | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 33 | 4 | 3♠ | Z | ♣3 | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 3 | 33 | 4 | 2♠ | N | ♦A | +2 | 170 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 33 | 4 | 3♠ | N | ♦A | -5 | 500 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 37,50%
Gespeeld tegen VEREECKEN LUDO-CONTRERAS CARLOS: 55,21%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 31 | 33 | 4♠ | Z | ♥10 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 31 | 33 | 3NT | N | ♥H | +1 | 430 | 100,00% | 0,00% | |
| 7 | 31 | 33 | 4♥ | Z | ♦B | = | 620 | 50,00% | 50,00% | |
| 8 | 31 | 33 | 2♠ | O | ♥2 | +2 | 170 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 31,25%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 54,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 4♥ | W | ♥10 | = | 620 | 50,00% | 50,00% | |
| 10 | 3 | 33 | 5♥ | Z | ♣H | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 11 | 3 | 33 | 2♠x | Z | ♦7 | -2 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 3 | 33 | 3NT | Z | ♠9 | +2 | 660 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 37,50%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 38,54%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 33 | 2 | 4♥ | Z | ♦3 | = | 620 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 33 | 2 | 5♠ | O | ♥3 | = | 450 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 33 | 2 | 4♠ | Z | ♣B | = | 620 | 50,00% | 50,00% | |
| 16 | 33 | 2 | 2♦ | O | ♠A | -1 | 100 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 18,75%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 60,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 33 | 32 | 4♥ | Z | ♦9 | +1 | 450 | 75,00% | 25,00% | |
| 18 | 33 | 32 | 3NT | N | ♥B | +2 | 660 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 33 | 32 | 1NT | N | ♠H | +2 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 33 | 32 | 3NT | Z | ♠10 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 68,75%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 44,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 33 | 4♠ | O | ♣9 | = | 420 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 1 | 33 | 4♠ | N | ♦3 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 1 | 33 | 4♠ | W | ♦A | +2 | 680 | 50,00% | 50,00% | |
| 24 | 1 | 33 | 3NT | W | ♦B | = | 400 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 75,00%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 52,08%

