Uitslag 18-10-2019 Paar 35
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Steven-Hilde: 50,69%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 35 | 4♥ | W | ♦4 | = | 420 | 12,50% | 87,50% | |
| 2 | 4 | 35 | 3NT | Z | ♠4 | +2 | 660 | 75,00% | 25,00% | |
| 3 | 4 | 35 | 2♠ | O | ♦4 | -1 | 100 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 62,50%
Gespeeld tegen Liva-Luc: 41,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 33 | 35 | 3♣ | Z | ♠A | +2 | 150 | 87,50% | 12,50% | |
| 5 | 33 | 35 | 4♠ | W | ♦10 | +2 | 480 | 0,00% | 100,00% | |
| 6 | 33 | 35 | 5♠ | N | ♠B | +2 | 510 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 2: 41,67%
Gespeeld tegen Marc-Rita: 51,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 36 | 35 | 4♠ | Z | ♣3 | -1 | 100 | 25,00% | 75,00% | |
| 8 | 36 | 35 | 4♠ | W | ♣B | +2 | 480 | 0,00% | 100,00% | |
| 9 | 36 | 35 | 3NT | O | ♣8 | = | 600 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 91,67%
Gespeeld tegen Annie-Guy: 43,75%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 35 | 3NT | Z | ♣7 | = | 600 | 75,00% | 25,00% | |
| 14 | 5 | 35 | 3♠ | W | ♥A | = | 140 | 25,00% | 75,00% | |
| 15 | 5 | 35 | 2♦ | O | ♠3 | +1 | 110 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen Anne-Werner: 54,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 1 | 35 | 4♠ | N | ♦7 | +1 | 450 | 87,50% | 12,50% | |
| 17 | 1 | 35 | 3NT | N | ♦6 | +1 | 430 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 1 | 35 | 4♠ | N | ♠5 | = | 620 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 4,17%
Gespeeld tegen Mady-Wim: 65,28%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 35 | 2 | 3NT | N | ♠3 | +2 | 460 | 75,00% | 25,00% | |
| 20 | 35 | 2 | 4♠ | Z | ♥5 | = | 620 | 0,00% | 100,00% | |
| 21 | 35 | 2 | 1NT | O | ♥V | -2 | 100 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 7: 54,17%
Gespeeld tegen Cecile-Annemie: 51,19%

