Uitslag 17-02-2020 Paar 35
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCIN 397,00000: 77551%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 35 | 6NT | Z | ♣2 | -1 | 50 | 10,71% | 89,29% | |
| 2 | 3 | 35 | 3NT | N | ♠10 | = | 600 | 57,14% | 42,86% | |
| 3 | 3 | 35 | 6♠ | O | ♦A | = | 1430 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 3 | 35 | 3♦ | Z | ♠2 | = | 110 | 60,71% | 39,29% |
Resultaat van spelgroep 1: 67,86%
Gespeeld tegen DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFON 376,21428: 65160%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 35 | 4♠ | Z | ♦6 | -1 | 100 | 28,57% | 71,43% | |
| 6 | 7 | 35 | 4♠ | N | ♥5 | +3 | 510 | 21,43% | 78,57% | |
| 7 | 7 | 35 | 2♥ | N | ♦6 | +2 | 170 | 89,29% | 10,71% | |
| 8 | 7 | 35 | 3♠ | Z | ♣7 | = | 140 | 60,71% | 39,29% |
Resultaat van spelgroep 2: 50,00%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-DE BRUYCKE 443,64285: 70992%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 4 | 35 | 2♠ | O | ♦B | +1 | 140 | 28,57% | 71,43% | |
| 10 | 4 | 35 | 3NT | O | ♣3 | -1 | 100 | 85,71% | 14,29% | |
| 11 | 4 | 35 | 4♥ | Z | ♦B | +1 | 450 | 42,86% | 57,14% | |
| 12 | 4 | 35 | 4♠ | Z | ♣5 | +1 | 650 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 41,96%
Gespeeld tegen De Craene Luc-BOCKLANDT GUY 411,64285: 54665%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 35 | 5♦ | O | ♥6 | -1 | 100 | 96,43% | 3,57% | |
| 14 | 1 | 35 | 4♥ | W | ♣A | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 1 | 35 | 1NT | O | ♦3 | = | 90 | 71,43% | 28,57% | |
| 16 | 1 | 35 | 4♥ | Z | ♣8 | -3 | 150 | 17,86% | 82,14% |
Resultaat van spelgroep 4: 28,57%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-D'HUYVETTER 407,64285: 52623%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 5 | 35 | 6♥ | N | ♠7 | = | 980 | 75,00% | 25,00% | |
| 18 | 5 | 35 | 5♣ | W | ♠A | = | 400 | 25,00% | 75,00% | |
| 19 | 5 | 35 | 3NT | N | ♣B | = | 400 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 5 | 35 | 3NT | O | ♣7 | +2 | 660 | 10,71% | 89,29% |
Resultaat van spelgroep 5: 47,32%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILB 379,64285: 38337%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 35 | 4NT | O | ♥10 | +1 | 460 | 82,14% | 17,86% | |
| 22 | 2 | 35 | 4♥ | Z | ♣V | -1 | 50 | 28,57% | 71,43% | |
| 23 | 2 | 35 | 3NT | N | ♦4 | -3 | 300 | 7,14% | 92,86% | |
| 24 | 2 | 35 | 3NT | W | ♠9 | = | 400 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 58,04%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE 428,00000: 18367%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 6 | 35 | 4♥ | N | ♦10 | -2 | 100 | 21,43% | 78,57% | |
| 26 | 6 | 35 | 2♠ | Z | ♣V | +1 | 140 | 67,86% | 32,14% | |
| 27 | 6 | 35 | 4♠x | W | ♣A | -2 | 300 | 14,29% | 85,71% | |
| 28 | 6 | 35 | 1NT | Z | ♠V | -1 | 100 | 53,57% | 46,43% |
Resultaat van spelgroep 7: 60,71%
Gespeeld tegen DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEA 316,00000: 61224%

