Uitslag 15-12-2019 Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van danielle-cecile: 54,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 1NT | Z | ♦6 | = | 90 | 66,67% | 33,33% | |
| 2 | 7 | 36 | 2♥ | O | ♦6 | +1 | 140 | 58,33% | 41,67% |
Resultaat van spelgroep 1: 62,50%
Gespeeld tegen freddy-christiane: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 7 | 35 | 3NT | Z | ♥5 | +2 | 460 | 83,33% | 16,67% | |
| 4 | 7 | 35 | 5♣ | W | ♦6 | = | 600 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 2: 50,00%
Gespeeld tegen toni-rudy: 53,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 34 | 2♦ | W | ♣V | = | 90 | 41,67% | 58,33% | |
| 6 | 7 | 34 | 2♥ | O | ♣B | +1 | 140 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 3: 54,17%
Gespeeld tegen annemie-brigitte: 33,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 | 33 | 4♠ | W | ♥7 | +1 | 650 | 66,67% | 33,33% | |
| 8 | 7 | 33 | 3♦ | N | ♠V | +2 | 150 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 70,83%
Gespeeld tegen jan-guy: 35,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 32 | 4♠ | N | ♣H | -2 | 100 | 16,67% | 83,33% | |
| 10 | 7 | 32 | 4♠ | N | ♣A | = | 620 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen isabelle-mia: 56,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 7 | 31 | 3♦ | N | ♣4 | +2 | 150 | 33,33% | 66,67% | |
| 12 | 7 | 31 | 3NT | N | ♠H | +3 | 690 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 6: 25,00%
Gespeeld tegen andre-andre: 63,10%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 37 | 1NT | Z | ♥6 | = | 90 | 58,33% | 41,67% | |
| 14 | 7 | 37 | 4♥ | Z | ♠5 | = | 420 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 66,67%
Gespeeld tegen marc-marleen: 61,90%

