Uitslag 14-10-2019a Paar 1
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Andre-Christine: 63,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 4♠ | N | ♦A | +1 | 450 | 87,50% | 12,50% | |
| 2 | 1 | 31 | 3NT | Z | ♥3 | +4 | 720 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 93,75%
Gespeeld tegen Marc-Philippe: 53,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 1 | 3 | 2♠ | N | ♦7 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 4 | 1 | 3 | 3NT | Z | ♣A | +3 | 690 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 75,00%
Gespeeld tegen Rudy-Chris: 42,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 2 | 4♠ | O | ♥9 | -1 | 50 | 62,50% | 37,50% | |
| 6 | 1 | 2 | 3♣ | O | ♦3 | +1 | 130 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 3: 37,50%
Gespeeld tegen Betty-Achiel: 35,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1 | 32 | 2♠ | Z | ♦3 | +2 | 170 | 75,00% | 25,00% | |
| 8 | 1 | 32 | 4♥ | O | ♣H | -2 | 100 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 4: 81,25%
Gespeeld tegen Pieter-Annemie: 51,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 6 | 4♥ | W | ♠B | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 1 | 6 | 3♦ | W | ♥5 | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 75,00%
Gespeeld tegen Tom-Geert: 34,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 1 | 35 | 2♥ | N | ♦A | +2 | 170 | 87,50% | 12,50% | |
| 12 | 1 | 35 | 1♣ | W | ♣B | -2 | 100 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 6: 62,50%
Gespeeld tegen Dirk-Paul: 67,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 5 | 2♠ | Z | ♥2 | -3 | 300 | 12,50% | 87,50% | |
| 14 | 1 | 5 | 4♥ | W | ♦A | = | 420 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 18,75%
Gespeeld tegen Luc-Lieva: 73,96%

