Uitslag 13-09-2019 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Steven-Hilde: 41,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 3 | 1♠ | W | ♣8 | -1 | 50 | 60,00% | 40,00% | |
| 2 | 34 | 3 | 3NT | N | ♥B | +2 | 660 | 80,00% | 20,00% | |
| 3 | 34 | 3 | 3♣ | O | ♦8 | +1 | 130 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 66,67%
Gespeeld tegen Annemie-Mady: 52,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 36 | 34 | 2NT | W | ♥3 | = | 120 | 70,00% | 30,00% | |
| 5 | 36 | 34 | 3NT | Z | ♥10 | +2 | 660 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 36 | 34 | 4♠ | O | ♥10 | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 26,67%
Gespeeld tegen Brigitte-Anny: 48,10%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 31 | 34 | 4♥ | N | ♣A | +2 | 680 | 60,00% | 40,00% | |
| 8 | 31 | 34 | 3♥ | N | ♠5 | = | 140 | 90,00% | 10,00% | |
| 9 | 31 | 34 | 3♥ | W | ♣3 | -1 | 100 | 70,00% | 30,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 26,67%
Gespeeld tegen Louis-Jan: 52,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 4 | 34 | 3NT | Z | ♠A | = | 600 | 80,00% | 20,00% | |
| 11 | 4 | 34 | 3♦ | O | ♣H | -1 | 50 | 70,00% | 30,00% | |
| 12 | 4 | 34 | 3♥ | O | ♦10 | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 16,67%
Gespeeld tegen Walter O.-Nadine: 55,24%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 34 | 4♥ | Z | ♣H | -1 | 100 | 60,00% | 40,00% | |
| 14 | 2 | 34 | 2NT | W | ♥2 | +2 | 180 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 2 | 34 | 2♠ | Z | ♦7 | = | 110 | 90,00% | 10,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen Werner-Anne: 53,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 32 | 34 | 4♥ | O | ♥4 | -1 | 100 | 70,00% | 30,00% | |
| 17 | 32 | 34 | 1♥ | Z | ♣H | +2 | 140 | 20,00% | 80,00% | |
| 18 | 32 | 34 | 5♦ | N | ♠V | +2 | 640 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 70,00%
Gespeeld tegen Liva-Luic: 46,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 34 | 6 | 4♠ | W | ♣B | +1 | 650 | 10,00% | 90,00% | |
| 20 | 34 | 6 | 3♠x | Z | ♥H | -1 | 200 | 50,00% | 50,00% | |
| 21 | 34 | 6 | 3NT | Z | ♠10 | +2 | 660 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 36,67%
Gespeeld tegen Marleen-Marc: 53,81%

