Uitslag 13-01-2020-district Paar 44
Persoonlijke uitslag van Van Cauwenberge Rita-DE PRIL JEAN PIERR: 54,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 44 | 4♠ | N | ♥B | +1 | 450 | 65,00% | 35,00% | |
| 2 | 14 | 44 | 1♠ | O | ♥6 | = | 80 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 42,50%
Gespeeld tegen Vanderstraeten Andy-Andries Dinah: 59,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 6 | 44 | 3♣ | N | ♥V | -3 | 150 | 12,50% | 87,50% | |
| 4 | 6 | 44 | 4♠ | Z | ♣A | +1 | 650 | 82,50% | 17,50% |
Resultaat van spelgroep 2: 52,50%
Gespeeld tegen De Keukelaere-Mestach: 47,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 11 | 44 | 7♦ | O | ♦7 | = | 1440 | 12,50% | 87,50% | |
| 6 | 11 | 44 | 1♥ | Z | ♦H | = | 80 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 73,75%
Gespeeld tegen Van Mossevelde Christian-DE WITTE IRIS: 54,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 3 | 44 | 1NT | Z | ♠7 | +1 | 120 | 57,50% | 42,50% | |
| 8 | 3 | 44 | 2♠ | W | ♦2 | = | 110 | 47,50% | 52,50% |
Resultaat van spelgroep 4: 47,50%
Gespeeld tegen BRACKE LUC-De Vos Johan: 50,19%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8 | 44 | 2NT | Z | ♦H | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% | |
| 10 | 8 | 44 | 3♠ | N | ♦9 | +2 | 200 | 80,00% | 20,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 47,50%
Gespeeld tegen Rubens Hettie-Rubens Robert: 47,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 13 | 44 | 3NT | O | ♣3 | +1 | 430 | 27,50% | 72,50% | |
| 12 | 13 | 44 | 4♥ | O | ♦A | +1 | 450 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 56,25%
Gespeeld tegen Balck-Gielen: 36,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 44 | 4♠ | W | ♦5 | -2 | 200 | 92,50% | 7,50% | |
| 14 | 5 | 44 | 2♦ | Z | ♥10 | +1 | 110 | 90,00% | 10,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 8,75%
Gespeeld tegen Decaluwe Marcel-Boel Juliette: 49,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 10 | 44 | 2♥ | O | ♦A | = | 110 | 7,50% | 92,50% | |
| 16 | 10 | 44 | 6♥ | W | ♦A | = | 1430 | 7,50% | 92,50% |
Resultaat van spelgroep 8: 92,50%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 49,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 44 | 4♥ | O | ♦10 | +2 | 480 | 27,50% | 72,50% | |
| 18 | 2 | 44 | 4♥ | W | ♠2 | +3 | 510 | 15,00% | 85,00% |
Resultaat van spelgroep 9: 78,75%
Gespeeld tegen De Geyter Rita-De Spiegeleire Wilfried: 43,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 7 | 44 | 1NT | W | ♠10 | -2 | 200 | 65,00% | 35,00% | |
| 20 | 7 | 44 | 3NT | N | ♥H | -1 | 100 | 15,00% | 85,00% |
Resultaat van spelgroep 10: 60,00%
Gespeeld tegen CORNELIS TOM-NIERINCK NICOLE: 48,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 12 | 44 | 3♠x | W | ♣H | -3 | 500 | 35,00% | 65,00% | |
| 22 | 12 | 44 | 2NT | O | ♠4 | +2 | 180 | 5,00% | 95,00% |
Resultaat van spelgroep 11: 80,00%
Gespeeld tegen EECKHOUT LINDA-MERTENS MARC: 51,54%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 4 | 44 | 1NT | W | ♣3 | -2 | 200 | 87,50% | 12,50% | |
| 24 | 4 | 44 | 1NT | N | ♠6 | -1 | 50 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 12: 50,00%
Gespeeld tegen RINGOOT VERA-Verbeke Mariette: 48,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 9 | 44 | 4♣ | Z | ♦6 | -1 | 50 | 67,50% | 32,50% | |
| 26 | 9 | 44 | 3NT | O | ♦3 | = | 600 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 13: 16,25%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 51,44%

