Uitslag 13-01-2020-district Paar 33
Persoonlijke uitslag van DOBBELAERE JAN-DE VLEMINCK WILLY: 58,13%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 33 | 4♠ | N | ♥B | +1 | 450 | 65,00% | 35,00% | |
| 2 | 17 | 33 | 1NT | O | ♦9 | -1 | 50 | 65,00% | 35,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 35,00%
Gespeeld tegen SERRAS JAN-Lamote Peter: 67,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 9 | 33 | 3♥ | W | ♣H | -1 | 100 | 80,00% | 20,00% | |
| 4 | 9 | 33 | 2♠ | Z | ♣A | +2 | 170 | 15,00% | 85,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 52,50%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 51,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 33 | 6♦ | O | ♠B | +1 | 940 | 57,50% | 42,50% | |
| 6 | 3 | 33 | 2NT | W | ♥9 | = | 120 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 58,75%
Gespeeld tegen BRACKE LUC-De Vos Johan: 50,19%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 22 | 33 | 1NT | Z | ♠6 | +1 | 120 | 57,50% | 42,50% | |
| 8 | 22 | 33 | 5♥x | Z | ♦A | -5 | 1100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 71,25%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 43,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 15 | 33 | 3♥ | Z | ♣4 | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% | |
| 10 | 15 | 33 | 2♠ | N | ♦A | +3 | 200 | 80,00% | 20,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 47,50%
Gespeeld tegen Duyck Frans-Van Rostenberghe: 48,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 21 | 33 | 4♥ | W | ♠V | -1 | 50 | 87,50% | 12,50% | |
| 12 | 21 | 33 | 4♥ | O | ♠B | +1 | 450 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 26,25%
Gespeeld tegen Vanderhaeghen Maurits-De Grieve Johan: 51,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 14 | 33 | 6NTx | O | ♦10 | = | 1680 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 14 | 33 | 3♥ | O | ♦5 | = | 140 | 20,00% | 80,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 90,00%
Gespeeld tegen Vanderstraeten Andy-Andries Dinah: 59,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 33 | 4♥ | O | ♠5 | +2 | 480 | 27,50% | 72,50% | |
| 18 | 6 | 33 | 4♥ | W | ♦A | +1 | 450 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 9: 48,75%
Gespeeld tegen De Keukelaere-Mestach: 47,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 19 | 33 | 2♥ | O | ♦10 | -1 | 100 | 32,50% | 67,50% | |
| 20 | 19 | 33 | 3♥ | N | ♣7 | -1 | 100 | 15,00% | 85,00% |
Resultaat van spelgroep 10: 76,25%
Gespeeld tegen Vandevoert-Boekaert Quinten: 37,88%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 33 | 6♦ | N | ♦8 | -1 | 100 | 15,00% | 85,00% | |
| 22 | 7 | 33 | 3♣ | O | ♦5 | +1 | 130 | 42,50% | 57,50% |
Resultaat van spelgroep 11: 71,25%
Gespeeld tegen CORNELIS TOM-NIERINCK NICOLE: 48,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 18 | 33 | 2♠ | O | ♣V | = | 110 | 20,00% | 80,00% | |
| 24 | 18 | 33 | 1NT | N | ♠2 | = | 90 | 47,50% | 52,50% |
Resultaat van spelgroep 12: 66,25%
Gespeeld tegen Verspurten Edwin-De Boeck Jacques: 46,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 8 | 33 | 4♣ | N | ♥A | -1 | 50 | 67,50% | 32,50% | |
| 26 | 8 | 33 | 3NT | O | ♦10 | +2 | 660 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 13: 53,75%
Gespeeld tegen Rubens Hettie-Rubens Robert: 47,31%

