Uitslag 12-11-19 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN ACHT LOUIS-VORMEZEELE BERNADETTE: 43,75%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 4 | 4♥ | N | ♠A | = | 420 | 0,00% | 100,00% | |
| 2 | 33 | 4 | 1NT | N | ♠2 | +1 | 120 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 33 | 4 | 4♣ | Z | ♥V | +1 | 150 | 50,00% | 50,00% | |
| 4 | 33 | 4 | 4♥ | O | ♦3 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 62,50%
Gespeeld tegen VANHULLE ROSINE-WENS PATRICK: 54,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 31 | 33 | 1NT | Z | ♣6 | +3 | 180 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 31 | 33 | 4♠ | W | ♥5 | -2 | 200 | 75,00% | 25,00% | |
| 7 | 31 | 33 | 3NT | O | ♥3 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 31 | 33 | 4♥ | O | ♠B | +2 | 480 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 31,25%
Gespeeld tegen CLARYSSE ELS-VAN THORRE JACQUES: 59,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 4♥ | O | ♦6 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 10 | 3 | 33 | 2♠ | O | ♦7 | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 3 | 33 | 3♠x | W | ♥V | -2 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 3 | 33 | 3♦ | O | ♣4 | = | 110 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 37,50%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 48,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 33 | 2 | 2♠ | W | ♦10 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 14 | 33 | 2 | 5♠ | N | ♠8 | +2 | 510 | 50,00% | 50,00% | |
| 15 | 33 | 2 | 1NT | W | ♥5 | +2 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 33 | 2 | 3♦ | N | ♥A | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 37,50%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 41,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 33 | 32 | 2NT | W | ♠3 | +1 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 18 | 33 | 32 | 2♠ | N | ♣3 | +3 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 19 | 33 | 32 | 3♠ | W | ♠4 | +1 | 170 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 33 | 32 | 3NT | Z | ♣2 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 37,50%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-NIERINCK NICOLE: 59,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 33 | 3NT | N | ♣H | +2 | 660 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 1 | 33 | 4♥ | Z | ♠8 | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% | |
| 23 | 1 | 33 | 4♠ | O | ♣6 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 1 | 33 | 4♠x | N | ♣A | = | 590 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 56,25%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 42,71%

