Uitslag 12-09-2019 Paar 40
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BRUYCKER JEAN PAUL-OEYEN WALTER: 47,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 40 | 3NT | N | ♣7 | +3 | 490 | 90,00% | 10,00% | |
| 2 | 4 | 40 | 3NT | Z | ♦8 | +2 | 660 | 75,00% | 25,00% | |
| 3 | 4 | 40 | 4♥ | O | ♠2 | = | 620 | 35,00% | 65,00% | |
| 4 | 4 | 40 | 2NT | W | ♠3 | = | 120 | 30,00% | 70,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 42,50%
Gespeeld tegen BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 56,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 2♠ | W | ♣V | -1 | 50 | 55,00% | 45,00% | |
| 6 | 7 | 40 | 2♦ | Z | ♠V | +3 | 150 | 60,00% | 40,00% | |
| 7 | 7 | 40 | 4♥ | Z | ♠H | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 8 | 7 | 40 | 3NT | N | ♣9 | +2 | 460 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 33,75%
Gespeeld tegen DE WISPELAERE ANTOINE-VAN DE STEENE IVA: 56,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 3NT | N | ♣8 | +1 | 430 | 55,00% | 45,00% | |
| 10 | 10 | 40 | 4♥ | W | ♦B | +1 | 650 | 0,00% | 100,00% | |
| 11 | 10 | 40 | 4♠ | N | ♥A | -3 | 150 | 30,00% | 70,00% | |
| 12 | 10 | 40 | 4♥ | W | ♣B | +1 | 450 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 68,75%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-Vogelaere Carine: 44,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 2NT | Z | ♠4 | +1 | 150 | 80,00% | 20,00% | |
| 14 | 6 | 40 | 3NT | N | ♥2 | +3 | 490 | 80,00% | 20,00% | |
| 15 | 6 | 40 | 4♠ | W | ♥H | +1 | 450 | 20,00% | 80,00% | |
| 16 | 6 | 40 | 6♥ | Z | ♦3 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 55,00%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 58,52%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 40 | 3NT | N | ♥6 | +1 | 430 | 75,00% | 25,00% | |
| 18 | 2 | 40 | 4♠ | W | ♦A | = | 420 | 30,00% | 70,00% | |
| 19 | 2 | 40 | 1♥ | W | ♥5 | -1 | 100 | 30,00% | 70,00% | |
| 20 | 2 | 40 | 3NT | O | ♥9 | +1 | 630 | 65,00% | 35,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 63,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 6NT | O | ♦B | = | 990 | 45,00% | 55,00% | |
| 22 | 5 | 40 | 3NT | O | ♠6 | -1 | 100 | 55,00% | 45,00% | |
| 23 | 5 | 40 | 4♦ | O | ♥A | = | 130 | 10,00% | 90,00% | |
| 24 | 5 | 40 | 2♦ | N | ♠V | +1 | 110 | 88,50% | 11,50% |
Resultaat van spelgroep 6: 50,38%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 46,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 40 | 4♥ | O | ♦B | +2 | 680 | 25,00% | 75,00% | |
| 26 | 1 | 40 | 5♦ | O | ♥2 | -1 | 100 | 80,00% | 20,00% | |
| 27 | 1 | 40 | 3♠ | Z | ♣H | -1 | 50 | 80,00% | 20,00% | |
| 28 | 1 | 40 | 3NT | N | ♦2 | +2 | 660 | 90,00% | 10,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 31,25%
Gespeeld tegen CLARYSSE ELS-VAN THORRE JACQUES: 50,63%

