Uitslag 11-11-2019 Paar 5
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 53,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 43 | 4♥ | O | ♦A | -1 | 50 | 91,67% | 8,33% | |
| 2 | 5 | 43 | 2NT | Z | ♦V | +3 | 210 | 41,67% | 58,33% | |
| 3 | 5 | 43 | 4♥ | W | ♠V | -1 | 100 | 37,50% | 62,50% | |
| 4 | 5 | 43 | 2NT | Z | ♣B | +1 | 150 | 45,83% | 54,17% |
Resultaat van spelgroep 1: 54,17%
Gespeeld tegen VAN ACHT LOUIS-VERVUST JOHAN: 46,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 41 | 4♠ | Z | ♥A | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 6 | 5 | 41 | 3♠ | N | ♦A | -1 | 50 | 41,67% | 58,33% | |
| 7 | 5 | 41 | 1NTx | O | ♥V | -1 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 5 | 41 | 2♠ | O | ♣5 | +1 | 140 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 41,67%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 42,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5 | 39 | 2NT | O | ♣2 | +1 | 150 | 54,17% | 45,83% | |
| 10 | 5 | 39 | 3NT | N | ♣5 | -3 | 300 | 12,50% | 87,50% | |
| 11 | 5 | 39 | 4♥ | O | ♠A | +1 | 450 | 62,50% | 37,50% | |
| 12 | 5 | 39 | 3♥ | O | ♦H | = | 140 | 27,42% | 72,58% |
Resultaat van spelgroep 3: 39,15%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 51,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 2♥ | Z | ♠3 | +3 | 200 | 87,50% | 12,50% | |
| 14 | 5 | 36 | 3NT | Z | ♥H | -1 | 50 | 37,50% | 62,50% | |
| 15 | 5 | 36 | 1NT | N | ♣A | +2 | 150 | 54,17% | 45,83% | |
| 16 | 5 | 36 | 4♥ | O | ♠10 | = | 620 | 72,58% | 27,42% |
Resultaat van spelgroep 4: 62,94%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 53,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 5 | 35 | 5♠ | N | ♠6 | +2 | 510 | 54,17% | 45,83% | |
| 18 | 5 | 35 | 4♠ | O | ♠10 | = | 420 | 79,17% | 20,83% | |
| 19 | 5 | 35 | 3♥ | W | ♦A | +1 | 170 | 16,67% | 83,33% | |
| 20 | 5 | 35 | 2♥ | N | ♥6 | = | 110 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 56,25%
Gespeeld tegen BOCKLANDT GUY-De Craene Luc: 50,89%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 4♥ | Z | ♦A | +1 | 650 | 62,50% | 37,50% | |
| 22 | 5 | 40 | 2♥ | W | ♣A | -1 | 100 | 25,00% | 75,00% | |
| 23 | 5 | 40 | 3NT | N | ♥8 | +2 | 660 | 50,00% | 50,00% | |
| 24 | 5 | 40 | 4♥ | O | ♦B | -2 | 100 | 63,54% | 36,46% |
Resultaat van spelgroep 6: 50,26%
Gespeeld tegen DUTHOI YOLANDE-PASQUES MARCEL: 43,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 5 | 38 | 4♠ | N | ♦9 | +1 | 450 | 70,83% | 29,17% | |
| 26 | 5 | 38 | 1NT | O | ♣6 | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% | |
| 27 | 5 | 38 | 4♥ | Z | ♣A | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 28 | 5 | 38 | 3NT | W | ♠B | -1 | 50 | 79,17% | 20,83% |
Resultaat van spelgroep 7: 66,67%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 52,23%

