Uitslag 10-02-20_avond Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Dirk-Marc: 30,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 1NT | O | ♥A | +1 | 120 | 1,81% | 98,19% | |
| 2 | 7 | 36 | 2NT | N | ♠7 | +1 | 150 | 57,06% | 43,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 19,63%
Gespeeld tegen Dirk-Paul: 53,85%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 7 | 35 | 3NT | Z | ♠7 | -1 | 100 | 7,81% | 92,19% | |
| 5 | 7 | 35 | 3♥ | W | ♦6 | +1 | 170 | 57,06% | 43,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 21,63%
Gespeeld tegen Hans-Monique: 50,93%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 | 38 | 3♦ | Z | ♠5 | +1 | 130 | 17,88% | 82,13% | |
| 9 | 7 | 38 | 1♦ | O | ♣9 | +2 | 110 | 68,75% | 31,25% |
Resultaat van spelgroep 3: 28,88%
Gespeeld tegen Marleen-Nadine: 57,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 7 | 33 | 4♠ | Z | ♦4 | = | 620 | 14,88% | 85,19% | |
| 11 | 7 | 33 | 1NT | Z | ♣2 | = | 90 | 7,81% | 92,19% |
Resultaat van spelgroep 4: 7,56%
Gespeeld tegen Luc-Lieva: 59,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 32 | 3NT | O | ♦A | +1 | 630 | 31,25% | 68,75% | |
| 14 | 7 | 32 | 2♥ | N | ♦10 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 15 | 7 | 32 | 2♥ | N | ♠V | +3 | 200 | 21,88% | 78,13% |
Resultaat van spelgroep 5: 34,38%
Gespeeld tegen Rita-Marc: 54,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 7 | 37 | 4♣ | O | ♥V | = | 130 | 33,94% | 66,06% | |
| 20 | 7 | 37 | 4♠ | W | ♣6 | = | 620 | 33,94% | 66,06% | |
| 21 | 7 | 37 | 3NT | Z | ♣H | -1 | 100 | 21,88% | 78,13% |
Resultaat van spelgroep 7: 29,92%
Gespeeld tegen Andre-Kristine: 39,81%

