Uitslag 10-01-2020 Paar 36
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van anny-rudy: 35,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 | 36 | 1NT | W | ♠3 | = | 90 | 70,00% | 30,00% | |
| 5 | 4 | 36 | 3NT | W | ♥10 | -2 | 100 | 80,00% | 20,00% | |
| 6 | 4 | 36 | 3♠ | O | ♥10 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 16,67%
Gespeeld tegen luc-lieva: 56,19%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1 | 36 | 4♥ | N | ♥V | -2 | 200 | 20,00% | 80,00% | |
| 8 | 1 | 36 | 1♥ | N | ♣3 | -1 | 50 | 40,00% | 60,00% | |
| 9 | 1 | 36 | 4♠ | N | ♥2 | +1 | 450 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 66,67%
Gespeeld tegen an-werner: 60,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 5 | 36 | 2♠ | N | ♣V | -1 | 100 | 60,00% | 40,00% | |
| 11 | 5 | 36 | 4♥ | Z | ♠4 | = | 420 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 5 | 36 | 4♠ | W | ♥2 | -1 | 50 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 33,33%
Gespeeld tegen marc-rita: 46,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 36 | 3NT | N | ♠3 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 2 | 36 | 2♥ | W | ♠9 | +1 | 140 | 60,00% | 40,00% | |
| 15 | 2 | 36 | 4♥ | W | ♣6 | +1 | 450 | 70,00% | 30,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 40,00%
Gespeeld tegen marleen-josette: 40,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 6 | 36 | 4♥ | N | ♠10 | = | 420 | 30,00% | 70,00% | |
| 17 | 6 | 36 | 2♠ | Z | ♥3 | +2 | 170 | 70,00% | 30,00% | |
| 18 | 6 | 36 | 3♣ | Z | ♥2 | +3 | 170 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 33,33%
Gespeeld tegen walter-philippe: 44,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 3 | 36 | 2♣ | O | ♦V | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 3 | 36 | 3♦ | Z | ♠A | +2 | 150 | 90,00% | 10,00% | |
| 21 | 3 | 36 | 4♥ | W | ♣3 | +2 | 480 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 20,00%
Gespeeld tegen mia-brigitte: 51,43%

