Uitslag 10-01-2020 Paar 35
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van annemie-mady: 39,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 35 | 2♠ | N | ♥8 | -1 | 50 | 40,00% | 60,00% | |
| 2 | 3 | 35 | 5♥ | O | ♣3 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 3 | 35 | 4♠ | Z | ♥A | = | 420 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 36,67%
Gespeeld tegen mia-brigitte: 51,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 4 | 35 | 3♣ | N | ♦A | = | 110 | 70,00% | 30,00% | |
| 8 | 4 | 35 | 1♥ | N | ♦A | +1 | 110 | 90,00% | 10,00% | |
| 9 | 4 | 35 | 4♠ | N | ♠7 | +3 | 510 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 13,33%
Gespeeld tegen luc-lieva: 56,19%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 1 | 35 | 2♣ | W | ♦9 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 1 | 35 | 4♠ | W | ♣7 | -1 | 50 | 70,00% | 30,00% | |
| 12 | 1 | 35 | 4♠ | W | ♣B | -2 | 100 | 80,00% | 20,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 16,67%
Gespeeld tegen an-werner: 60,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 35 | 3NT | N | ♦2 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 5 | 35 | 2♥ | W | ♠9 | +2 | 170 | 40,00% | 60,00% | |
| 15 | 5 | 35 | 4♥ | W | ♣6 | = | 420 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 36,67%
Gespeeld tegen marc-rita: 46,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 2 | 35 | 4♥ | N | ♠10 | = | 420 | 30,00% | 70,00% | |
| 17 | 2 | 35 | 2♠ | Z | ♦3 | +1 | 140 | 30,00% | 70,00% | |
| 18 | 2 | 35 | 2♥ | W | ♣6 | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 63,33%
Gespeeld tegen marleen-josette: 40,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 6 | 35 | 3NT | O | ♥8 | +1 | 630 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 6 | 35 | 3♦ | Z | ♥9 | +1 | 130 | 40,00% | 60,00% | |
| 21 | 6 | 35 | 4♥ | W | ♣3 | +2 | 480 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 70,00%
Gespeeld tegen walter-philippe: 44,29%

