Uitslag 09-12-2019 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van D'HUYVETTERS ANNIE-DEHAECK MARC: 50,13%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 33 | 4♠ | Z | ♣A | +2 | 480 | 9,09% | 90,91% | |
| 2 | 11 | 33 | 1NT | N | ♦9 | -2 | 200 | 27,27% | 72,73% | |
| 3 | 11 | 33 | 4♥ | N | ♠B | = | 420 | 45,45% | 54,55% | |
| 4 | 11 | 33 | 1NT | W | ♦V | -1 | 100 | 63,64% | 36,36% |
Resultaat van spelgroep 1: 63,64%
Gespeeld tegen KERTI SANDOR-De Jaeger Paula: 39,34%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 4♥ | Z | ♥8 | = | 620 | 31,82% | 68,18% | |
| 6 | 6 | 33 | 4♥ | Z | ♣9 | = | 420 | 45,45% | 54,55% | |
| 7 | 6 | 33 | 2♥ | Z | ♣9 | = | 110 | 45,45% | 54,55% | |
| 8 | 6 | 33 | 5♦ | N | ♣A | -2 | 100 | 89,68% | 10,32% |
Resultaat van spelgroep 2: 46,90%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 51,65%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 2♥ | Z | ♦A | +3 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 3 | 33 | 2♥ | Z | ♣A | -1 | 100 | 9,09% | 90,91% | |
| 11 | 3 | 33 | 3♣ | W | ♥B | -1 | 50 | 86,36% | 13,64% | |
| 12 | 3 | 33 | 4♥ | N | ♣H | = | 620 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 3: 42,05%
Gespeeld tegen VAN ACHT LOUIS-VANDERDUSSEN MARIANNE: 51,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 3♥ | N | ♣V | -1 | 100 | 68,18% | 31,82% | |
| 14 | 7 | 33 | 3♠ | N | ♣3 | -1 | 50 | 36,36% | 63,64% | |
| 15 | 7 | 33 | 5♠ | W | ♦9 | = | 450 | 68,18% | 31,82% | |
| 16 | 7 | 33 | 4♣ | N | ♠2 | = | 130 | 54,95% | 45,05% |
Resultaat van spelgroep 4: 43,08%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 44,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 9 | 33 | 4♠ | W | ♦6 | +1 | 450 | 54,55% | 45,45% | |
| 18 | 9 | 33 | 2♥ | W | ♣7 | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 9 | 33 | 3♥ | Z | ♦9 | -2 | 100 | 68,18% | 31,82% | |
| 20 | 9 | 33 | 2♥ | O | ♣6 | +1 | 140 | 99,59% | 0,41% |
Resultaat van spelgroep 5: 31,92%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 49,84%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 12 | 33 | 3NT | O | ♣8 | = | 400 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 12 | 33 | 2♣ | O | ♣4 | +3 | 150 | 4,55% | 95,45% | |
| 23 | 12 | 33 | 2♥ | Z | ♣V | = | 110 | 63,64% | 36,36% | |
| 24 | 12 | 33 | 3♥ | N | ♦8 | -3 | 150 | 4,55% | 95,45% |
Resultaat van spelgroep 6: 81,82%
Gespeeld tegen VAN MARCK ROLAND-DE NEVE TONY: 48,94%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 8 | 33 | 3♠ | W | ♦8 | = | 140 | 9,09% | 90,91% | |
| 26 | 8 | 33 | 4♣ | O | ♠5 | -1 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 27 | 8 | 33 | 1NT | Z | ♦V | = | 90 | 68,18% | 31,82% | |
| 28 | 8 | 33 | 2♠ | W | ♥H | +1 | 140 | 74,77% | 25,23% |
Resultaat van spelgroep 7: 41,53%
Gespeeld tegen VAN GELE EDITH-VLAEMINCK RITA: 54,81%

