Uitslag 09-09-19_avond Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Hans-Monique: 43,05%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 34 | 3♣ | N | ♠6 | +1 | 130 | 66,36% | 33,64% | |
| 2 | 6 | 34 | 2♦ | Z | ♥4 | = | 90 | 41,86% | 58,14% | |
| 3 | 6 | 34 | 1♥ | Z | ♦A | +4 | 200 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 47,26%
Gespeeld tegen Andre-Kristiene: 54,52%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 | 34 | 1♠ | N | ♣A | +2 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 9 | 8 | 34 | 2♠ | W | ♦10 | = | 110 | 92,86% | 7,14% |
Resultaat van spelgroep 3: 19,05%
Gespeeld tegen Andre-Kristiene: 54,52%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 4 | 34 | 2♣ | O | ♥6 | +1 | 110 | 17,36% | 82,64% | |
| 11 | 4 | 34 | 4♥ | Z | ♠2 | +2 | 480 | 25,50% | 74,50% | |
| 12 | 4 | 34 | 3NT | O | ♣3 | +2 | 460 | 15,71% | 84,29% |
Resultaat van spelgroep 4: 80,48%
Gespeeld tegen Brigitte-Mia: 46,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 34 | 2♠ | N | ♦A | -1 | 100 | 69,07% | 30,93% | |
| 14 | 1 | 34 | 2♥ | N | ♣3 | = | 110 | 97,64% | 2,36% | |
| 15 | 1 | 34 | 3NT | Z | ♣6 | -4 | 400 | 27,14% | 72,86% |
Resultaat van spelgroep 5: 35,38%
Gespeeld tegen Marc-Walter: 53,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 5 | 34 | 3♣ | Z | ♠A | = | 110 | 97,64% | 2,36% | |
| 17 | 5 | 34 | 3NT | W | ♥4 | -2 | 100 | 99,00% | 1,00% | |
| 18 | 5 | 34 | 2♥ | W | ♠A | -3 | 150 | 4,29% | 95,71% |
Resultaat van spelgroep 6: 33,02%
Gespeeld tegen Martine-Rita: 46,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 2 | 34 | 2♦ | O | ♠7 | +2 | 130 | 40,50% | 59,50% | |
| 20 | 2 | 34 | 1♣ | W | ♦V | -2 | 200 | 99,00% | 1,00% | |
| 21 | 2 | 34 | 1NT | O | ♥4 | -2 | 100 | 74,50% | 25,50% |
Resultaat van spelgroep 7: 28,67%
Gespeeld tegen Lieva-Luk: 53,84%

