Uitslag 09-03-2020 Paar 42
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEAN MARIE: 31,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 42 | 3♥ | Z | ♠2 | = | 140 | 57,69% | 42,31% | |
| 2 | 7 | 42 | 3NT | N | ♦5 | +3 | 690 | 88,46% | 11,54% | |
| 3 | 7 | 42 | 4♥ | W | ♦A | +1 | 650 | 53,85% | 46,15% | |
| 4 | 7 | 42 | 2♠ | Z | ♦2 | -1 | 100 | 54,15% | 45,85% |
Resultaat van spelgroep 1: 36,46%
Gespeeld tegen STEVENS HUGO-VERPOEST LUC: 37,11%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 42 | 3NT | O | ♠10 | -4 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 3 | 42 | 2♣ | Z | ♦A | = | 90 | 53,85% | 46,15% | |
| 7 | 3 | 42 | 4♠ | W | ♦2 | +1 | 650 | 73,08% | 26,92% |
Resultaat van spelgroep 2: 18,27%
Gespeeld tegen VERVUST JOHAN-VAN ACHT LOUIS: 52,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 6 | 42 | 4♠ | N | ♦B | = | 420 | 69,23% | 30,77% | |
| 10 | 6 | 42 | 2♠ | W | ♦7 | -1 | 100 | 96,15% | 3,85% | |
| 11 | 6 | 42 | 3NT | O | ♠2 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 6 | 42 | 3♦ | W | ♠9 | -2 | 100 | 37,58% | 62,42% |
Resultaat van spelgroep 3: 24,26%
Gespeeld tegen Vander Massen Mady-MARTENS BERNADETTE: 50,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 42 | 2♦ | N | ♥A | -1 | 100 | 65,38% | 34,62% | |
| 14 | 2 | 42 | 3♥ | W | ♠5 | -3 | 150 | 84,62% | 15,38% | |
| 15 | 2 | 42 | 2♣ | O | ♦A | -2 | 100 | 80,77% | 19,23% |
Resultaat van spelgroep 4: 17,31%
Gespeeld tegen FOUQUART ANDRE-VAN ZANTBEEK TONIE: 51,19%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 12 | 42 | 3♥ | W | ♠9 | = | 140 | 30,77% | 69,23% | |
| 18 | 12 | 42 | 3♦ | Z | ♥8 | +1 | 130 | 91,42% | 8,58% | |
| 19 | 12 | 42 | 3♥ | N | ♥A | -2 | 100 | 38,46% | 61,54% | |
| 20 | 12 | 42 | 3NT | Z | ♣7 | +1 | 630 | 88,46% | 11,54% |
Resultaat van spelgroep 5: 37,72%
Gespeeld tegen EECKHOUT LINDA-MERTENS MARC: 57,77%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 42 | 4♥ | N | ♠3 | = | 620 | 80,77% | 19,23% | |
| 22 | 1 | 42 | 2♥ | O | ♦10 | -2 | 200 | 96,15% | 3,85% | |
| 23 | 1 | 42 | 4♠ | O | ♣A | +1 | 650 | 23,08% | 76,92% | |
| 24 | 1 | 42 | 3♥ | O | ♠2 | = | 140 | 38,46% | 61,54% |
Resultaat van spelgroep 6: 40,38%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 54,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 42 | 3♠ | O | ♣9 | = | 140 | 30,77% | 69,23% | |
| 26 | 4 | 42 | 3♠ | O | ♦H | -1 | 100 | 65,38% | 34,62% | |
| 27 | 4 | 42 | 3♥ | W | ♣5 | -1 | 50 | 92,31% | 7,69% | |
| 28 | 4 | 42 | 3NT | N | ♣2 | +1 | 630 | 88,46% | 11,54% |
Resultaat van spelgroep 7: 30,77%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 48,75%

