Uitslag 09-03-2020 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 53,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 33 | 4♥ | Z | ♠2 | -2 | 100 | 3,85% | 96,15% | |
| 2 | 11 | 33 | 4♠ | Z | ♦V | +1 | 650 | 42,31% | 57,69% | |
| 3 | 11 | 33 | 4♥ | O | ♦A | +1 | 650 | 53,85% | 46,15% | |
| 4 | 11 | 33 | 3NT | Z | ♦2 | -2 | 200 | 29,31% | 70,69% |
Resultaat van spelgroep 1: 67,67%
Gespeeld tegen VANDEGINSTE ISABEL-KERTI SANDOR: 40,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 14 | 33 | 3♣ | W | ♥2 | +3 | 170 | 53,85% | 46,15% | |
| 6 | 14 | 33 | 3♣ | Z | ♦A | -3 | 150 | 3,85% | 96,15% | |
| 7 | 14 | 33 | 4♠ | W | ♥2 | +1 | 650 | 73,08% | 26,92% | |
| 8 | 14 | 33 | 4♥ | W | ♦A | +2 | 480 | 66,58% | 33,42% |
Resultaat van spelgroep 2: 50,66%
Gespeeld tegen VANDERHULST CLAUDINE-Van Mossevelde Chr: 47,04%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 4♠ | N | ♦B | = | 420 | 69,23% | 30,77% | |
| 10 | 3 | 33 | 3♥ | N | ♠A | -1 | 100 | 84,62% | 15,38% | |
| 11 | 3 | 33 | 4♥ | O | ♥10 | = | 420 | 0,00% | 100,00% | |
| 12 | 3 | 33 | 2♥ | O | ♣A | -3 | 150 | 91,42% | 8,58% |
Resultaat van spelgroep 3: 38,68%
Gespeeld tegen VERVUST JOHAN-VAN ACHT LOUIS: 52,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 13 | 33 | 3♥ | Z | ♦10 | -3 | 300 | 7,69% | 92,31% | |
| 14 | 13 | 33 | 2♥ | N | ♦V | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 15 | 13 | 33 | 1NT | Z | ♥2 | = | 90 | 61,54% | 38,46% | |
| 16 | 13 | 33 | 1NT | W | ♠V | +1 | 120 | 33,42% | 66,58% |
Resultaat van spelgroep 4: 61,84%
Gespeeld tegen DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFONS: 52,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 9 | 33 | 3♣ | Z | ♥A | +1 | 130 | 92,31% | 7,69% | |
| 18 | 9 | 33 | 3♦ | N | ♥A | = | 110 | 83,15% | 16,85% | |
| 19 | 9 | 33 | 2NT | O | ♦B | -1 | 100 | 69,23% | 30,77% | |
| 20 | 9 | 33 | 3NT | N | ♥5 | = | 600 | 42,31% | 57,69% |
Resultaat van spelgroep 5: 28,25%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 63,05%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 12 | 33 | 4♥ | N | ♣7 | = | 620 | 80,77% | 19,23% | |
| 22 | 12 | 33 | 1♦ | Z | ♠A | +1 | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 23 | 12 | 33 | 4♠ | O | ♣A | +1 | 650 | 23,08% | 76,92% | |
| 24 | 12 | 33 | 3♦ | O | ♦V | +1 | 130 | 46,15% | 53,85% |
Resultaat van spelgroep 6: 50,00%
Gespeeld tegen EECKHOUT LINDA-MERTENS MARC: 57,77%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 8 | 33 | 2♠ | O | ♥A | +1 | 140 | 30,77% | 69,23% | |
| 26 | 8 | 33 | 3♠ | O | ♦H | +1 | 170 | 0,00% | 100,00% | |
| 27 | 8 | 33 | 2♥ | W | ♥5 | +1 | 140 | 26,92% | 73,08% | |
| 28 | 8 | 33 | 3♦ | N | ♣V | +1 | 130 | 34,62% | 65,38% |
Resultaat van spelgroep 7: 76,92%
Gespeeld tegen VAN GELE EDITH-VLAEMINCK RITA: 52,87%

