Uitslag 09-01-2020 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN CAUWENBERGE RITA-DE BRAUWER ANNE: 49,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 34 | 3NT | W | ♥A | +2 | 460 | 12,50% | 87,50% | |
| 2 | 9 | 34 | 3♣ | W | ♦A | +2 | 150 | 43,75% | 56,25% | |
| 3 | 9 | 34 | 3NT | W | ♥3 | +2 | 660 | 56,25% | 43,75% | |
| 4 | 9 | 34 | 5♠x | O | ♥8 | = | 850 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 71,88%
Gespeeld tegen QUIQUEMPOIX MICHEL-BONTINCK ANNE: 46,65%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 34 | 4♥ | N | ♠10 | +1 | 650 | 43,75% | 56,25% | |
| 6 | 3 | 34 | 2♥ | N | ♦2 | +1 | 140 | 87,50% | 12,50% | |
| 7 | 3 | 34 | 2♠ | O | ♦2 | +4 | 230 | 12,50% | 87,50% | |
| 8 | 3 | 34 | 2♠ | W | ♥B | +3 | 200 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 39,06%
Gespeeld tegen BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 48,88%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8 | 34 | 2NT | O | ♣9 | +1 | 150 | 56,25% | 43,75% | |
| 10 | 8 | 34 | 3NT | Z | ♠3 | +3 | 690 | 93,75% | 6,25% | |
| 11 | 8 | 34 | 3NT | N | ♣2 | +2 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 8 | 34 | 2♣ | O | ♠B | +1 | 110 | 81,25% | 18,75% |
Resultaat van spelgroep 3: 17,19%
Gespeeld tegen Laenen Rene-NIERINCK NICOLE: 52,23%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 5♦x | N | ♥H | -1 | 200 | 12,50% | 87,50% | |
| 14 | 4 | 34 | 4♣ | N | ♠5 | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% | |
| 15 | 4 | 34 | 4♠ | N | ♦4 | +1 | 650 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 4 | 34 | 4♥ | Z | ♣H | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 53,13%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-MESTDAGH LIEVEN: 52,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 5♠ | Z | ♣V | = | 450 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 1 | 34 | 2♦ | N | ♥B | +2 | 130 | 18,75% | 81,25% | |
| 19 | 1 | 34 | 2♦ | W | ♥H | +2 | 130 | 37,50% | 62,50% | |
| 20 | 1 | 34 | 2♠x | W | ♦H | -2 | 500 | 62,50% | 37,50% |
Resultaat van spelgroep 5: 45,31%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 55,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 4♥ | O | ♠V | +2 | 480 | 50,00% | 50,00% | |
| 22 | 10 | 34 | 1♦ | O | ♠A | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 10 | 34 | 3NT | N | ♥9 | +1 | 630 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 10 | 34 | 3♥ | O | ♠V | -1 | 50 | 68,75% | 31,25% |
Resultaat van spelgroep 6: 45,31%
Gespeeld tegen VANDOOREN LINDA-DEGROOTE DIRK: 52,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 34 | 3♠ | Z | ♥2 | -1 | 50 | 37,50% | 62,50% | |
| 26 | 2 | 34 | 5♦ | Z | ♣6 | -1 | 100 | 37,50% | 62,50% | |
| 27 | 2 | 34 | 3NT | N | ♥6 | -2 | 100 | 18,75% | 81,25% | |
| 28 | 2 | 34 | 1NT | W | ♠7 | +1 | 120 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 76,56%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-Goossens Annemie: 36,20%

