Uitslag 08-10-2019 Paar 2
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 42,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 4♠ | N | ♦2 | = | 420 | 87,50% | 12,50% | |
| 2 | 3 | 2 | 4♠x | N | ♥H | -2 | 500 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 3 | 2 | 4♠ | Z | ♦A | = | 420 | 75,00% | 25,00% | |
| 4 | 3 | 2 | 3NT | N | ♣2 | +3 | 690 | 62,50% | 37,50% |
Resultaat van spelgroep 1: 31,25%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 51,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 4♠ | Z | ♥4 | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 6 | 2 | 32 | 4♣ | N | ♠4 | = | 130 | 37,50% | 62,50% | |
| 7 | 2 | 32 | 2♥ | W | ♣10 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 8 | 2 | 32 | 4♥ | O | ♦A | +1 | 450 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 9,38%
Gespeeld tegen WENS PATRICK-VANHULLE ROSINE: 54,46%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 4♠ | Z | ♦A | = | 420 | 37,50% | 62,50% | |
| 10 | 2 | 31 | 4♠ | Z | ♥9 | -2 | 200 | 25,00% | 75,00% | |
| 11 | 2 | 31 | 3♠ | N | ♥H | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 12 | 2 | 31 | 3NT | Z | ♠5 | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 40,63%
Gespeeld tegen WAEGENAER JAN-VANDERDUSSEN MARIANNE: 53,13%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 33 | 2 | 3♥ | N | ♥6 | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 33 | 2 | 1NT | Z | ♠4 | +1 | 120 | 87,50% | 12,50% | |
| 15 | 33 | 2 | 4♠ | O | ♣A | = | 420 | 12,50% | 87,50% | |
| 16 | 33 | 2 | 3NT | N | ♣B | +2 | 460 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 43,75%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 53,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 2 | 3♠ | Z | ♣3 | +1 | 170 | 12,50% | 87,50% | |
| 18 | 1 | 2 | 1NT | W | ♠B | +1 | 120 | 37,50% | 62,50% | |
| 19 | 1 | 2 | 4♠ | W | ♦H | +1 | 650 | 25,00% | 75,00% | |
| 20 | 1 | 2 | 4♠ | N | ♣6 | = | 620 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 5: 78,13%
Gespeeld tegen CONTRERAS CARLOS-VEREECKEN LUDO: 42,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 35 | 3♦ | O | ♠V | = | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 22 | 2 | 35 | 4♥ | O | ♦8 | = | 620 | 37,50% | 62,50% | |
| 23 | 2 | 35 | 4♠ | Z | ♥B | = | 620 | 75,00% | 25,00% | |
| 24 | 2 | 35 | 3NT | W | ♣2 | +1 | 430 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 59,38%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-Vander Massen Mady: 37,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 34 | 2 | 4♠ | N | ♦V | +2 | 480 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 34 | 2 | 3♠ | N | ♦A | = | 140 | 37,50% | 62,50% | |
| 27 | 34 | 2 | 2♠ | N | ♣10 | -2 | 100 | 25,00% | 75,00% | |
| 28 | 34 | 2 | 3♦ | N | ♥6 | = | 110 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 7: 37,50%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 49,55%

