Uitslag 07-10-2019 Paar 2
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 47,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 33 | 3♥ | O | ♣6 | -3 | 150 | 42,31% | 57,69% | |
| 2 | 2 | 33 | 3NT | Z | ♣10 | -2 | 200 | 15,38% | 84,62% | |
| 3 | 2 | 33 | 4♠ | N | ♣9 | = | 420 | 57,69% | 42,31% | |
| 4 | 2 | 33 | 4♣ | O | ♦A | -5 | 500 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 53,85%
Gespeeld tegen BULLENS ROLAND-PAUWELS PAUL: 47,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 3♠ | N | ♥3 | +1 | 170 | 19,23% | 80,77% | |
| 6 | 2 | 32 | 3NT | N | ♥6 | +2 | 460 | 84,62% | 15,38% | |
| 7 | 2 | 32 | 6♠ | O | ♦A | = | 1430 | 11,54% | 88,46% | |
| 8 | 2 | 32 | 3♥ | N | ♠H | +1 | 170 | 38,46% | 61,54% |
Resultaat van spelgroep 2: 38,46%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-BOCKLANDT GUY: 52,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 4♠ | Z | ♣5 | -1 | 50 | 30,77% | 69,23% | |
| 10 | 2 | 31 | 4♠ | N | ♠5 | +1 | 650 | 76,92% | 23,08% | |
| 11 | 2 | 31 | 2♠ | W | ♦H | +1 | 140 | 3,85% | 96,15% | |
| 12 | 2 | 31 | 3♥ | O | ♠B | = | 140 | 26,92% | 73,08% |
Resultaat van spelgroep 3: 34,62%
Gespeeld tegen De Craene Luc-MEULEMANS EMIEL: 71,15%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 37 | 3♠ | Z | ♦B | +2 | 200 | 15,38% | 84,62% | |
| 14 | 2 | 37 | 3NT | Z | ♣V | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 2 | 37 | 2♥ | O | ♠6 | = | 110 | 61,54% | 38,46% | |
| 16 | 2 | 37 | 5♦ | Z | ♠H | -1 | 50 | 19,23% | 80,77% |
Resultaat van spelgroep 4: 24,04%
Gespeeld tegen DE BRUYCKER JEAN PAUL-BAETENS JEAN MARI: 54,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 36 | 1NT | N | ♥B | +2 | 150 | 88,46% | 11,54% | |
| 18 | 2 | 36 | 3NT | O | ♠H | +2 | 460 | 42,31% | 57,69% | |
| 19 | 2 | 36 | 4♠ | W | ♦A | = | 620 | 15,38% | 84,62% | |
| 20 | 2 | 36 | 4♥ | O | ♠H | = | 620 | 38,46% | 61,54% |
Resultaat van spelgroep 5: 46,15%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-Vander Massen Mady: 49,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 35 | 3NT | O | ♦H | -2 | 100 | 65,38% | 34,62% | |
| 22 | 2 | 35 | 3NT | N | ♣6 | = | 400 | 65,38% | 34,62% | |
| 23 | 2 | 35 | 5♣ | N | ♥A | -1 | 100 | 38,46% | 61,54% | |
| 24 | 2 | 35 | 4♠ | O | ♥6 | +1 | 450 | 73,08% | 26,92% |
Resultaat van spelgroep 6: 60,58%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-D'HUYVETTERS ANNIE: 48,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 34 | 3♠ | O | ♣A | = | 140 | 34,62% | 65,38% | |
| 26 | 2 | 34 | 2♣ | O | ♣4 | = | 90 | 88,46% | 11,54% | |
| 27 | 2 | 34 | 6♥ | W | ♠6 | -1 | 50 | 96,15% | 3,85% | |
| 28 | 2 | 34 | 4♠ | Z | ♣V | +2 | 680 | 76,92% | 23,08% |
Resultaat van spelgroep 7: 74,04%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-DE BRUYNE EDDY: 49,45%

