Uitslag 07-02-2020 Paar 1
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van jean-marie-cecile: 67,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 3NT | W | ♣4 | +2 | 460 | 0,00% | 100,00% | |
| 2 | 1 | 31 | 3NT | W | ♦3 | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 1NT | Z | ♣B | +2 | 150 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 66,67%
Gespeeld tegen wim-mady: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 1 | 3 | 4♥ | O | ♦H | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 5 | 1 | 3 | 4♠ | Z | ♣8 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 1 | 3 | 3♥ | W | ♦H | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 83,33%
Gespeeld tegen josette-rudy: 49,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1 | 2 | 3NT | W | ♥3 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 1 | 2 | 3♦ | N | ♠8 | +3 | 170 | 75,00% | 25,00% | |
| 9 | 1 | 2 | 2♠ | Z | ♣H | +2 | 170 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 75,00%
Gespeeld tegen rita-tuur: 44,94%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 1 | 32 | 3♥ | W | ♣H | = | 140 | 12,50% | 87,50% | |
| 11 | 1 | 32 | 3NT | W | ♣3 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 1 | 32 | 3♥ | W | ♠V | +2 | 200 | 18,75% | 81,25% |
Resultaat van spelgroep 4: 43,75%
Gespeeld tegen paul-inge: 60,76%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 1 | 35 | 4♠ | O | ♣7 | +2 | 680 | 12,50% | 87,50% | |
| 17 | 1 | 35 | 2♥ | N | ♣H | +1 | 140 | 62,50% | 37,50% | |
| 18 | 1 | 35 | 4♠ | O | ♣H | +1 | 450 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 58,33%
Gespeeld tegen anny-walter: 54,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 1 | 5 | 4♠ | W | ♣H | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 1 | 5 | 3♥ | W | ♠A | +2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 21 | 1 | 5 | 1NT | W | ♦5 | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 75,00%
Gespeeld tegen hans-monique: 41,18%

