Uitslag 07-01-2020 Paar 35
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DEHAECK MARC-DEHAECK SAM: 51,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 35 | 3NT | N | ♣5 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 33 | 35 | 3♣ | W | ♠A | -1 | 50 | 66,67% | 33,33% | |
| 3 | 33 | 35 | 3♠ | N | ♥A | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 33 | 35 | 4♠ | N | ♣A | +1 | 650 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 1: 37,50%
Gespeeld tegen VERCRUYSSE KOEN-CASTELEYN MARC: 57,64%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 31 | 35 | 2NT | W | ♥6 | -1 | 50 | 66,67% | 33,33% | |
| 6 | 31 | 35 | 2♥ | Z | ♣2 | = | 110 | 33,33% | 66,67% | |
| 7 | 31 | 35 | 2♠ | N | ♥4 | +2 | 170 | 33,33% | 66,67% | |
| 8 | 31 | 35 | 2♥ | Z | ♠10 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 54,17%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 40,28%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 34 | 35 | 3NT | Z | ♠2 | = | 400 | 66,67% | 33,33% | |
| 10 | 34 | 35 | 3♠ | W | ♥7 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 34 | 35 | 3♠ | W | ♦2 | = | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 34 | 35 | 4♣ | W | ♣6 | +1 | 150 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 3: 16,67%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 53,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 32 | 35 | 2♥ | N | ♠A | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 32 | 35 | 3NT | W | ♦6 | +1 | 430 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 32 | 35 | 3NT | O | ♦2 | -1 | 50 | 66,67% | 33,33% | |
| 16 | 32 | 35 | 5♣ | N | ♦A | = | 400 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 70,83%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 44,05%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 35 | 2 | 3♣ | O | ♠5 | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 35 | 2 | 4♠ | W | ♦6 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 23 | 35 | 2 | 1NT | N | ♦4 | +1 | 120 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 35 | 2 | 1NT | Z | ♥8 | = | 90 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 6: 58,33%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 35 | 4♠ | N | ♣6 | +3 | 510 | 33,33% | 66,67% | |
| 26 | 4 | 35 | 4♦ | N | ♥A | +1 | 150 | 33,33% | 66,67% | |
| 27 | 4 | 35 | 3NT | W | ♦3 | +1 | 430 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 4 | 35 | 4♠ | W | ♥6 | = | 420 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 70,83%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-VERVUST JOHAN: 56,94%

