Uitslag 05-12-2019 Paar 40
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Goossens Annemie-MAENHAUT CECILE: 35,89%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 40 | 5♦x | O | ♠V | -2 | 300 | 35,00% | 65,00% | |
| 2 | 4 | 40 | 2NT | W | ♦B | = | 120 | 35,00% | 65,00% | |
| 3 | 4 | 40 | 3♥ | Z | ♠4 | -1 | 50 | 5,00% | 95,00% | |
| 4 | 4 | 40 | 4♥x | Z | ♠3 | = | 790 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 56,25%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 54,46%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 4♥ | Z | ♦B | +2 | 680 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 7 | 40 | 2♣ | N | ♠3 | +1 | 110 | 80,00% | 20,00% | |
| 7 | 7 | 40 | 4♥ | N | ♣2 | +1 | 650 | 60,00% | 40,00% | |
| 8 | 7 | 40 | 3♥ | Z | ♠H | +1 | 170 | 65,00% | 35,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 23,75%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-HENDRICKX RITA: 53,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 2♣ | W | ♦H | +3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 10 | 40 | 4♦ | Z | ♠V | +1 | 150 | 80,00% | 20,00% | |
| 11 | 10 | 40 | 4♥ | O | ♦6 | = | 420 | 35,00% | 65,00% | |
| 12 | 10 | 40 | 2♦ | N | ♥5 | +3 | 150 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 21,25%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 48,93%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 6♥ | Z | ♠9 | -2 | 200 | 30,00% | 70,00% | |
| 14 | 6 | 40 | 4♥ | O | ♦6 | +2 | 480 | 10,00% | 90,00% | |
| 15 | 6 | 40 | 3♣ | W | ♠7 | -1 | 50 | 55,00% | 45,00% | |
| 16 | 6 | 40 | 2♠ | O | ♣3 | +2 | 170 | 65,00% | 35,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 60,00%
Gespeeld tegen VANDEWALLE DOMINIQUE-DE ROEST LUDWIN: 48,75%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 40 | 4♠ | Z | ♣B | +1 | 450 | 65,00% | 35,00% | |
| 18 | 2 | 40 | 3NT | N | ♥6 | +2 | 660 | 65,00% | 35,00% | |
| 19 | 2 | 40 | 4♥ | N | ♣B | +1 | 450 | 35,00% | 65,00% | |
| 20 | 2 | 40 | 2♠ | W | ♣5 | = | 110 | 55,00% | 45,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 45,00%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 44,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 2♥ | N | ♦10 | -1 | 100 | 80,00% | 20,00% | |
| 22 | 5 | 40 | 4♠ | O | ♦6 | -4 | 400 | 95,00% | 5,00% | |
| 23 | 5 | 40 | 3NT | N | ♠9 | +1 | 630 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 5 | 40 | 2♠ | W | ♥3 | +3 | 200 | 65,00% | 35,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 15,00%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 58,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 40 | 3♠ | W | ♦A | +1 | 170 | 80,00% | 20,00% | |
| 26 | 1 | 40 | 3NT | W | ♠5 | +2 | 660 | 25,00% | 75,00% | |
| 27 | 1 | 40 | 6♠ | Z | ♣A | = | 980 | 80,00% | 20,00% | |
| 28 | 1 | 40 | 3NT | Z | ♥8 | +2 | 660 | 95,00% | 5,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 30,00%
Gespeeld tegen CONTRERAS CARLOS-NIERINCK NICOLE: 52,32%

